Skocz do zawartości
123pablo90

Laptop sie zwiesza lub sam wylacza

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w zlokalizowaniu usterki w lapopie, ktory sie zwiesza lub sam wylacza. 

Dodam, ze podjalem nastepujace kroki:

- wyczyscilem laptopa i nalozylem nowa paste termoprzewodzaca

- kupilem nowy dysk ssd

- sprawdzilem memtestem bootowanym z pendriva 3,5h ramy i 0 bledow

- kupilem podkladke chlodzaca

Ponizej zalaczam screenshooty z temperaturami

Zastanawiam sie nad kupnem nowego zasilacza i ukladu chlodzacego ale nie mam pewnosci czy to mi pomoze a wydam tylko niepotrzebnie pieniadze.

pomoc1.jpg

pomoc2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zasilacz i chłodzenie nie pomoże , z kroków które przeszedłeś i ich wyników wynika że to nie problem z temperaturami .

System instalowałeś na nowo na SSD czy zrobiłeś klona z obecnego dysku ?

Wyłącz w menażerze urządzeń GT720 i sprawdź czy lapek będzie się wyłączał / restartował , choć nie wiem czy to pomoże nawet jak by to była wina dGPU .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, reyden napisał:

Nowy zasilacz i chłodzenie nie pomoże , z kroków które przeszedłeś i ich wyników wynika że to nie problem z temperaturami .

System instalowałeś na nowo na SSD czy zrobiłeś klona z obecnego dysku ?

Wyłącz w menażerze urządzeń GT720 i sprawdź czy lapek będzie się wyłączał / restartował , choć nie wiem czy to pomoże nawet jak by to była wina dGPU .

Stary dysk wyjalem, wsadzilem nowy i postawilem nowy system.

Moze cos byc na rzeczy. Wylaczylem karte dedykowana i przy obciazeniu temperatury sa takie jak przy wlaczonej karcie dedykowanej na spoczynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...