Skocz do zawartości
mostom

Arctic Silver III

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkał się ktoś z tą pastą opakowaną w białą strzykawkę bez żadnych naklejek - kupiłem takie coś (sprzedawca zapewniał, że to jest ta pasta) ale ja nie jestem na 100 % przekonany czy to nie jest n.p. Arctic Silver II. Da się to jakoś organoleptycznie sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się ktoś z tą pastą opakowaną w białą strzykawkę bez żadnych naklejek - kupiłem takie coś (sprzedawca zapewniał, że to jest ta pasta) ale ja nie jestem na 100 % przekonany czy to nie jest n.p. Arctic Silver II. Da się to jakoś organoleptycznie sprawdzić ?

a) cena ;)

B) fotki z http://www.arcticsilver.com/as3.htm

c) specyficzny zapach

 

innych wlasciwosci raczej nie sprawdzisz :)

----------

How to make sure you have real Arctic Silver.

 

REAL Arctic Silver thermal compound comes in a white tube with our silver and black label. The product will be labeled as either Arctic Silver, Arctic Silver II or Arctic Silver 3 depending on when it was produced. No Arctic Silver products leave the factory without a silver label and our labels do not fall off!

 

The tube is approximately 1/3 full and the compound is very bright silver. (Greenish-silver for Arctic Silver 3)

 

If you were told that you were getting Arctic Silver, but received a small syringe with the red cap or you received a syringe that looks like ours, but did not have a label or contained compound that was not the proper color, please contact us immediately at:

fake@arcticsilver.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał się ktoś z tą pastą opakowaną w białą strzykawkę bez żadnych naklejek - kupiłem takie coś (sprzedawca zapewniał, że to jest ta pasta) ale ja nie jestem na 100 % przekonany czy to nie jest n.p. Arctic Silver II. Da się to jakoś organoleptycznie sprawdzić ?

A moze to Titan co ? Nic zupelnie na strzykawce nie jest napisane ? I ile za to zaplaciles - moze to cos wiecej wyjasni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) cena ;)

B) fotki z http://www.arcticsilver.com/as3.htm

c) specyficzny zapach

 

innych wlasciwosci raczej nie sprawdzisz :)

a) 33 zł

B) wygląda podobnie - pasta jak i strzykawka (tylko bez naklejki)

c) "specyficzny" - to znaczy jaki?

 

Zastanawiam się czy im tego nie oddać i kupić jakąś w oryfinalnym opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a) cena ;)

B) fotki z http://www.arcticsilver.com/as3.htm

c) specyficzny zapach

 

innych wlasciwosci raczej nie sprawdzisz :)

a) 33 zł

B) wygląda podobnie - pasta jak i strzykawka (tylko bez naklejki)

c) "specyficzny" - to znaczy jaki?

 

Zastanawiam się czy im tego nie oddać i kupić jakąś w oryfinalnym opakowaniu.

No Arctic Silver products leave the factory without a silver label and our labels do not fall off!

a zapach.... noo.... specyficzny :D nie wiem jak opisac. w opakowaniu nie dostaniesz, sa sprzedawane jako strzykawki, bez pudelka, woreczka i takich tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę producenta i tam jest coś takiego:

 

No Arctic Silver products leave the factory without a silver label and our labels do not fall off!

 

Czy na tej podstawie mogę oddać tę pastę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opakowaniu nie dostaniesz, sa sprzedawane jako strzykawki, bez pudelka, woreczka i takich tam ;)

Ale naklejki w takim razie powinny być - tak jak producent pisze.

Idę do nich z wydrukiem ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja i wszystkie kture widzialem maja srebna naklejke na bialej strzykawce z ladnym napisem artic silver 3 no i kontystencja ruzni sie od tytana jest szara,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, otwórz tubke, wyciśnij troszeczke pasty i zobacz jaką ma konsystęcje.

Napisałem do dystrybutorów tej pasty na Polskę - i jedna firma obsługuję sklep w którym kupiłem tę pastę. Raczej to nie podróba, ale jeszcze mam im przysłać oznaczenia ze strzykawki - zobaczymy co mi odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...