Skocz do zawartości
mdg

Komputer włącza się z opóźnieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wrócę do tematu ponieważ mam identyczny problem z uruchomieniem "zimnego komputera" czyli kiedy próbuje uruchomić komputer po nocy nie ma reakcji na przycisk power niezależnie czy listwa zasilająca była wyłączona, czy załączona. Choć w sytuacji kiedy listwa była wyłączona występuje to znacznie częściej, wręcz 90% pewności że komputer uruchomi się z opóźnieniem lub dopiero po kilku próbach, Co istotne płyta główna jest identyczna jak w opisie wyżej czyli MSI MPG Z490 Gaming Plus, nowy zasilacz Seasonic Focus FX-750. Ponieważ to zachowanie komputera jest bardzo irytujące i podejrzane chciałbym to reklamować tylko do końca nie mam pewności czy płytę, czy zasilacz?

Z wiązku z tym mam pytanie do autora wątku. jak zakończyły się twoje problemy z tym zestawem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Na początku chciałbym wszystkim bardzo podziękować za pomoc! 🙂
 

W dniu 1.02.2023 o 13:18, Jary30 napisał:

Witam wszystkich, wrócę do tematu ponieważ mam identyczny problem z uruchomieniem "zimnego komputera" czyli kiedy próbuje uruchomić komputer po nocy nie ma reakcji na przycisk power niezależnie czy listwa zasilająca była wyłączona, czy załączona. Choć w sytuacji kiedy listwa była wyłączona występuje to znacznie częściej, wręcz 90% pewności że komputer uruchomi się z opóźnieniem lub dopiero po kilku próbach, Co istotne płyta główna jest identyczna jak w opisie wyżej czyli MSI MPG Z490 Gaming Plus, nowy zasilacz Seasonic Focus FX-750. Ponieważ to zachowanie komputera jest bardzo irytujące i podejrzane chciałbym to reklamować tylko do końca nie mam pewności czy płytę, czy zasilacz?

Z wiązku z tym mam pytanie do autora wątku. jak zakończyły się twoje problemy z tym zestawem?


Wypadło mi z głowy, już dawno miałem dać znać, co i jak. Następnym krokiem, który podjąłem, a nie wspomniałem o nim tutaj, było zamówienie nowego zasilacza, żeby wykluczyć problem z zasilaniem w 100%. Nic się po tym nie zmieniło, więc go odesłałem do sklepu. Z tego, co pamiętam, jakiś czas później wyszła aktualizacja biosu MOBO, zaktualizowałem go i problem się rozwiązał, a może naprawiło się po usunięciu MSI Center, czy jakiegoś innego ich programu, nie pamiętam teraz dokładnie.

Edytowane przez mdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...