Skocz do zawartości
lemosv

Laptop dla grafika 2D/3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

moje życie się trochę zmieniło muszę przerzucić sie ma bardziej mobilny tryb. Potrzebuje laptopa do pracy glownie w Adobe Ps, Ai oraz blender. Dotychczas korzystalem ze stacjonarki i7700k oraz Rtx 2060s. Chcialbym cos na podobnym lub wyzszym wydajnościowo poziomie lub wyzszym (o ile jest to mozliwe). Nie chciałbym przekraczać 8500 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś na Amperze bym szukał. Będziesz podłączał lapka pod monitor zewnętrzny? Jak nie, zainteresowałbym się OLEDem, który jest np w tym Giga https://www.x-kom.pl/p/623193-notebook-laptop-156-gigabyte-aero-15-oled-i7-10870h-16gb-512-w10p-rtx3060p.html

Tylko tutaj nie wiem jak z dostępnością. To jest nówka, więc wątpię żeby tak szybko go wycofali

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu jak najbardziej będę podpinał monitor. Więc nie ma nacisku na matryce. Dotychczas w stacjonarce posiadam RTX 2060S i chciałbym coś podobnie wydajnego.

Edytowane przez lemosv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 14:29, lemosv napisał:

W domu jak najbardziej będę podpinał monitor. Więc nie ma nacisku na matryce. Dotychczas w stacjonarce posiadam RTX 2060S i chciałbym coś podobnie wydajnego.

Okej, wszystko jasne 😄

Hmm, na razie wszystko jest tzw papierową premierą, więc też nie mam za bardzo na czym się opierać. Na tę chwilę, dobrą opcją wydaje się być TUF - dlaczego wydaję? A no dlatego, że tufy nigdy nie słynęły z kultury pracy. Nie wiem jak jest w tym modelu, bo jest w przedsprzedaży. Czysto technicznie, na papierze 😄 wygląda to na fajny sprzęt. RAMy taktowane prawie jak w PC (3200Mhz), matryca IPS (ewv to oznaczenie Asusa) i też może być na plus nowa grafika intela. To dość wyjątkowo dobry układ jak na iGPU ( wydajność 1030), więc jeśli będziesz poza domem i nie będziesz miał źródła ładowania, to na spokojnie popracujesz na lapku, bo się przełączy na integre 🙂 https://www.x-kom.pl/p/619949-notebook-laptop-156-asus-tuf-dash-f15-i7-11370h-16gb-1tb-w10-rtx3070-240hz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...