Jump to content
Piotr90pr

Karta zintegrowana z dwoma monitorami

Recommended Posts

Witam. Mam pewien problem z monitorami. Do rzeczy sprzedałem ostatnio swoją kartę graficzną z wiadomych przyczyn. Do tej karty miałem podłączone dwa monitory. Obecnie mam kartę zintegrowaną od procesora i5 2500 . I tu pojawia się problem ponieważ chcąc uruchomić komputer z dwoma monitorami wyrzuca mi niebieski ekran na jednym z nim na drugim jest czarny ekran albo jeden z nich migocze a drugi normalnie działa. Monitory które mam to jeden stary 17 calowy ( tu mam zamiar kupić w niedługim czasie nowy) i drugi lg 24 cale. Monitor stary ma złącza D-SUB, DVI/DVI-I a lg miałem podłączony przez hdmi jest możliwość tez przez D-SUB. Jest jakaś możliwość żeby mi to zadziałało ?

W takich przypadkach konieczne jest zastosowanie procedury łączenia dwóch monitorów:

Rozwój i poprawianie oprogramowania, debugowanie.
Praca z niektórymi aplikacjami, takimi jak Photoshop, 3D Max.
Praca z "maszyną wirtualną" - tworzenie oprogramowania wieloplatformowego.
Aby wygodnie grać w https://bonus-jaeger.de/free-spins-ohne-einzahlung/ można skorzystać z funkcji rozszerzania ekranu roboczego. Jest to również wygodne podczas aktywnej pracy z kilkoma aplikacjami w tym samym czasie. Na monitorze głównym wyświetlany jest plik główny, a na dodatkowych transmitowana jest reszta.

Oddzielny ekran jest wygodny w użyciu do komunikacji online, do wyświetlania powiązanych programów lub okien przeglądarki z otwartymi kartami w sieciach społecznościowych. Dzięki dwóm monitorom podłączonym do komputera można wygodnie stworzyć tło do zabawy dla dziecka (np. włączyć kreskówkę lub grę) i jednocześnie wykonywać swoją pracę.