Skocz do zawartości
Underlay

Smartfon do 1000 zł (Xiaomi)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przymierzam się do kupna nowego telefonu, z racji tego iż mój obecny telefon Xiaomi Redmi Note 3 powoli odmawia posłuszeństwa. Chciałbym się przesiąść na nowszy model telefonu tej samej marki. No i właśnie jaki telefon wybrać? Nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem. Na pewno chciałbym, aby bateria trzymała cały dzień. Telefon służy mi, oprócz dzwonienia, do przeglądania neta, fejsa, insta, youtuba. Praktycznie zero grania w gry. Takie podstawowe rzeczy. Najpierw przymierzałem się do kupna Redmi Note 9, ale polecono mi POCO X3 Pro, który będzie miał premierę na dniach. Faktycznie ma lepsze parametry? Tak sobie pomyślałem, że skoro ma lepsze bebechy, to bardzo możliwe, że i bateria będzie krócej trzymała. Co myślicie. Może macie jeszcze inne pomysły. Przypominam, budżet do 1000 zł.

https://www.x-kom.pl/p/594259-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-9-4-128gb-black.html#Specyfikacja

https://allegro.pl/premiery/xiaomi-poco-x3-pro-9g8v6gWKjSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj starych modeli jak są nowe z Androidem 11 już na starcie.

Jak pokazały poprzednie serie, ceny z flash sale z pierwszego dnia są bardzo dobre i nie spadną pewnie przez rok. POCO X3 Pro to moim zdaniem za dobry za taką cenę. Więc żeby go zdobyć w tej cenie, trzeba będzie mieć bardzo sprawne paluszki. Sam bym na niego polował, gdyby nie to że nie gram w gry, ani nie używam NFC, a telefon mi często lata po betonie więc co by strata nie była duża to po taniości wziąłem białego Note 10 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, umcacz napisał:

Więc żeby go zdobyć w tej cenie, trzeba będzie mieć bardzo sprawne paluszki

No właśnie, nie wiem czy zdążę kupić jak boty zaatakują 🙂 Obawiam się, że nie zdążę z kupnem i zostanie mi ta oferta z wyższą ceną, może tak się stać?

3 godziny temu, Breaky83 napisał:

Underlay zdecydowanie POCO X3 Pro 8/256GB to najlepszy chyba telefon obecnie do 1000 zł i łap tą promocje.

No widzisz z kolei ktoś ktoś inny na innym forum napisał tak o tym modelu:

Cytat

mamy poco x3 pro w domu - nie będę komentował tego szmelcu i jego oprogramowania. Żałuje, że czytałem te sponsorowane recenzje jakiś patałachów na internecie. Tyle bugów w oprogramowaniu nie widziałem od czasów samsunga avilli.
Aplikacja aparatu się crashuje, ostrość raz łapie raz nie.
Widgety się nie odświeżają (próbowałem chyba każdą funkcję baterii odblokować)
Ekran łapie jakieś dziwne lagi, co jakiś czas potrzebuje go zresetować bo płynność jest na poziomie 20hz 

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć 😉

No więc wybrałem dwa modele Redmi Note 9 Pro 6/64GB oraz Redmi Note 10 4/128GB. Tutaj link do porównania

Który z tej dwójki wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Breaky83 napisał:

Tylko tak się zastanawiam, że zdążę chwycić ten model po obniżonej cenie? Nie będzie takiego problemu, że po minucie boty wszystko wykupią i będzie dostępny już po normalnej cenie?

PS.

14 minut temu, Breaky83 napisał:

Poza tym z ciekawości daj mi linka do tego wpisu:

Wysłałem na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POCO X3 Pro jeszcze nie miało premiery. Więc ktoś narzeka na błędy w czymś co jeszcze nie istnieje... No spoko, dobrze wiedzieć że są bugi, ale przed premierą to normalne... Jak po premierze będą to dopiero można narzekać. Ale Androida 11 to dosłownie każdy producent dopiero szlifuje, ledwo powychodziły aktualizacje.

Aż mi szkoda innych producentów :( Albo mają słabą reklamę i o czymś nie wiem albo Siaomi znowu miażdży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprzęcik z takim ramem myślę że na 3 lata bez mulenia 🙂 Aż mnie ręka swierzbi aby kliknąć wersję 6GB która nadal jest dostępna... Może następnym razem 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X3Pro wydajnościowo fajny, ale jednak na co dzień (zupełnie nie gram na telefonie) chyba bym wolał RN10Pro ze względu na ekran i aparat. Obecnie mam Snapa 730 i w zupełności mi wystarcza. Z podobnych warto jeszcze zerknąć na F3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...