Skocz do zawartości
RavOfficial

Problem z procesorem Intel Core i7-4770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem chciałem sobie pograć w Assassin's Creed Odyssey pobrałem wszystko fajnie jednak po odpalaniu na najniższych ustawieniach mam 12 fps co mnie dziwi bo sprzętowo podlegam pod rekomendowane a tu nawet na minimalnych nie idzie. W menadżerze zadań zauważyłem, że to procesor idzie cały czas na 100%.

 

Rekomendowany sprzęt: 

 

System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (tylko wersje 64-bitowe)
Procesor: Intel Core i7-3770 @ 3,5 GHz / AMD FX 8350 @ 4 GHz, Ryzen 5 - 1400 (Wymagana obsługa instrukcji SSE 4.1 i wyższych)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 290X (2 GB VRAM lub lepsza, z obsługą Shader Model 5.0)
Pamięć RAM: 8 GB
Dysk twardy: 46 GB wolnego miejsca na dysku

 

Mój sprzęt: 

System operacyjny: Windows 10 Pro 64 bit

Procesor: Intel Core i7-4770

Karta graficzna: Radeon RX 570

Pamięć RAM: 16 GB

Dysk twardy: KIOXIA Exceria 480GB SSD (Gra zainstalowana na dysku SSD gdzie jest jeszcze 178 GB wolnego miejsca)

 

Wie ktoś co może być problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to na i7-4770k i 1080 ti - w 1440p  było 60 fps, tylko w dużych miastach spadało w okolice 50 więc jak masz sterowniki aktualne to sprawdź czy się GPU lub CPU nie przegrzewa.

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

czy mógł byś zamieścić screena z menagera zadań w czasie grania, tak aby było widać jakie obciążenie ma sama gra dla  CPU, oraz sprawdzić jak karta graficzna w czasie pracy ma ustawione zegary dla procesora i pamięci, np msi afterburner 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...