Skocz do zawartości
marklok

problem z panelem radeon

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem bo jak klikam prawym na pulpit i na ten panel od radeona to sie nie włącza prosze o pomoc    

chodzi mi o amd radeon software i sie nie uruchamia jak klikam 

Edytowane przez marklok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest dozwolone reklamowanie ...

Problem z panelem to częsty przypadek po aktualizacji sterowników.
Ogólnie trzeba zrobić czystą instalację przez DDU (driver uninstaller) ,ale czasami to też nie pomaga.
GPU będzie działać na domyślnych ustawieniach ale panel "ustawienia radeon" się nie uruchomi.

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się ten panel jest mocno niedopracowany. BTW - nic nie reklamuję - tylko piszę co znalazłem kiedyś tam gdzie indziej 🙂 a "konkurencyjnym" nawet się nie udzielam żeby była jasność. Jednym z powodów zmiany na nVidię w moim przypadku było to właśnie działanie panelu. U mnie po dezitalinizacji za nic nie chciał się zainstalować nawet ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man, it was really frustrating when I couldn't get the Radeon software to work properly on my system. That control panel is so important for managing graphics performance and settings. As someone who works with web development, I'm used to troubleshooting various technical problems, not being able to open it was really bugging me.
I had to get creative and think back to previous problems I've solved, both for my own PCs and helping friends. Troubleshooting is kind of like a hobby for me - I get satisfaction from finding the root cause of an issue. So I took some standard debugging steps, like testing for updates, reinstalling, and reviewing logs. You never know, sometimes a simple fix is all that's needed.
When the basic techniques didn't pan out, I had to dive deeper. I started freshly resetting my system settings, just to eliminate any weird configs. Launching from the Start menu was a simple test I hoped would provide a clue. Thankfully going through those more rigorous steps paid off. I was able to methodically work through the problem like a little puzzle.

Edytowane przez Quickfeet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...