Skocz do zawartości
Garwar

[2500 PLN] Komputer biurowy do pracy w spedycji.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wynegocjowałem u szefa nowy komputer. Pracuję jako spedytor. W tej chwili 95% narzędzi działa przez przeglądarkę.  Potrzebny komputer biurowy w niedużej obudowie, z 4 gniazdami pamięci. Dysk SSD 256 GB. Złożony na podzespołach producentów znanych z jakości i długowieczności. Komputer musi być z Windowsem i będzie do niego podpięty stary talerzowy dysk SATA.

Edytowane przez Garwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama skrzynka czy skrzynka + monitor + inne peryferia ?

W tej kwocie to proponuję zestaw za 1 800 zł z polecanych

Do tego SPC Armis AR1 za 125 zł lub Modecom Oberon Pro Silent za 206 zł

Windows w wersji BOX to koszt ~560 zł .

Ew. jakiś polesingowiec na I5 + 8-16GB ram w budzie typu SFF/Desktop od Dell/HP/Acera czy Lenovo .

W komplecie z reguły jest system .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Garwar napisał:

Witam wynegocjowałem u szefa nowy komputer. Pracuję jako spedytor. W tej chwili 95% narzędzi działa przez przeglądarkę.  Potrzebny komputer biurowy w niedużej obudowie, z 4 gniazdami pamięci. Dysk SSD 256 GB. Złożony na podzespołach producentów znanych z jakości i długowieczności. Komputer musi być z Windowsem i będzie do niego podpięty stary talerzowy dysk SATA.

Hej Garwar. A myślałeś może o takich rozwiązaniach typu Lenovo Thinkcenter albo DELL Poweredge?

Myślę, że warto poszukać wsród takich konfiguracji dla siebie:

https://allegro.pl/listing?string=lenovo thinkcentre&stan=nowe&bmatch=cl-nbn-e2101-d3681-c3682-ele-1-2-0319

albo coś w ten deseń (serwerowego) z 4 slotami na RAM:

https://www.x-kom.pl/p/561412-serwer-dell-poweredge-t40-e-2224g-8gb-1tb-dvd-rw-1y-nbd.html

Oczywiście tam i tu można poprosić o rabat albo wyrwać coś taniej na allegro, lub w X-komie 😉

Edytowane przez 110597

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tyr83 napisał:

i5-10400 okolo 600zl , plyte za 300-400 wyrwiesz. Ram po co 4 kosci? 

16 GB potrzebuje na dziś. Co będzie za dwa trzy lata ? Nie wiem. Obecny komp ma dwie kostki. Upgrade'u już możliwości brak.

konfig.png

 

Doszedłem po analizie Waszych postów za które dziękuję do takich wniosków. Jakieś uwagi ?? 

Edytowane przez Garwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...