Skocz do zawartości
falcoon84

Zestaw dla syna ok. 3tyś.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem w trakcie składania zestawu dla syna i wyszło mi coś takiego:

https://www.morele.net/inventory/info/b27556d5/

Zestaw pod gry dla dziecka typu Minecraft, Roblox itp. Myślicie ze integra z R5 3400G ogarnie?

Dysku nie dodałem świadomie bo mam jeden SSD wolny  w domu.

Będę wdzięczny za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry tego typu nie są zbyt wymagające , taki zestaw wystarczy .

Można zastanowić się nad szybszym ramem o ile procek go ogarnie - takie 3600 mhz CL18 są nie wiele droższe a przy iGPU powinny dać dużego kopa w stosunku do 3200 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD ma teraz kiepskie ceny , 4650G to koszt ponad 1000 zł za sam procek , za tyle to można mieć I5 gen 10/11 + płyta albo jakieś używane GPU .

Albo R5 3600 + ww. płyta i używane GPU pokroju GTX1050Ti czy Rx 560 / 570 , od biedy GT1030 .

Choć sam procek mocny - CPU to już Zen 2 a nie sporo słabsze Zen+ , GPU to nadal stara Vega w dodatku bardziej przycięta niż topowa Vega 11 z 3400G - wydajnościowo słabsza choć nie aż tak bardzo jak by wynikało z samego konfigu rdzenia ( 448/28/8 w Vega 7 vs 704/44/16 w Vega 11 ) - Vega 7 ma sporo wyższy zegar GPU .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, reyden napisał:

4650G to koszt ponad 1000 zł

znalazłem za 890zł dlatego pomyślałem ze warto, do tego oglądałem testy R5 3400G vs R5 4650G i 4650G wypadał o parę klatek więcej a na plus jest 6/12 jajek 

Edytowane przez falcoon84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...