Skocz do zawartości
iSkul

Myszka do grania

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem nowego laptopa do grania. Czasami lubię sobie pyknąć w Ligusię:) Niestety moja X7 z A4TECH nie jest już w stanie pracować, dlatego myślę nad czymś nowym. Czy jesteście w stanie polecić mi coś do 200 zł. Zależy mi żeby myszka była Gamingowa, ale żeby również nie rzucała się bardzo w oczy, gdyż pracuję w biurze i potrzebuje jej również do pracy.

Dzięki za pomoc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Logitecha. Mam model G703 czyli odświeżony G403 i dwuklik pojawił się u mnie po miesiącu od zakupu. Z tego co się orientowałem to w przypadku Logitecha to niestety dosyć częsta przypadłość. Gdyby nie to, to myszka bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam g703 nie ma problemu z dwuklikiem jak miałem w g510 ale za to dopadła mnie świrująca rolka... Po tym jak G510 i teraz po niecałych 2latach g703 nie grzeszą jakością chyba pójdę w inną markę. A G500 służyła mi 5lat i oddałem bratu.... dalej działa bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRDE rozumiem, że trafiłeś na model, który mógł mieć od razu jakąś wadę. No niestety czasami tak się dzieję. Bardzo podoba mi się wygląd tej myszki. Czy orientuje się ktoś czy uwzględniają oni może gwarancję w przypadku gdyby jednak coś się z nią stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, iSkul napisał:

GRDE rozumiem, że trafiłeś na model, który mógł mieć od razu jakąś wadę. No niestety czasami tak się dzieję. Bardzo podoba mi się wygląd tej myszki. Czy orientuje się ktoś czy uwzględniają oni może gwarancję w przypadku gdyby jednak coś się z nią stało?

Normalnie oddajesz do sklepu, a oni wysyłają na serwis. Sam posiadam G502 i mogę ją polecić, ale akurat przy moim chwycie, ręka szybko się męczy i odczuwam drętwienie.

Gdybym teraz miał coś kupować, to G403, albo Razer https://www.x-kom.pl/p/560523-myszka-przewodowa-razer-viper-mini.html

Mysz, to dość personalny wybór, więc polecam skorzystać z tego 15 dniowego terminu na zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iSkul fakt, mogłem mieć po prostu pecha i wiadomo że na wymianę myszki (rękojmia - jak pisałem do Logitecha to naprawa/wymiana gwarancyjna była tak obwarowana jakimiś testami, zmianami ustawień systemu itd, aż mi się odechciało) się człowiek zdecydował. W tej chwili jednak, jakbym miał znowu kupić myszkę, to jednak wolałbym dozbierać do jakiejś na lepszych przełącznikach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 14:43, GRDE napisał:

@iSkul fakt, mogłem mieć po prostu pecha i wiadomo że na wymianę myszki (rękojmia - jak pisałem do Logitecha to naprawa/wymiana gwarancyjna była tak obwarowana jakimiś testami, zmianami ustawień systemu itd, aż mi się odechciało) się człowiek zdecydował. W tej chwili jednak, jakbym miał znowu kupić myszkę, to jednak wolałbym dozbierać do jakiejś na lepszych przełącznikach.

No niestety. Firmy często starają się uniknąć przyjęcia sprzętu na gwarancję lub tym bardziej na wymianę na nowy sprzęt. Mam nadzieję, że nigdy mi się to nie przytrafi. Tobie również życzę żebyś nie miał więcej takich akcji, bo długi czas bez sprzętu którego używa się na co dzień jest mega męczące ;(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...