Skocz do zawartości
DonKruuull

Laptop do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad zakupem laptopa do gier. Zależy mi na takich grach jak warzone, cs go, Valorant. RDR, nie znam się wcale. Zależy mi by był wydajny mieściły się gry, jakiś dysk ssd,  tylko pytanie czy z system czy bez nie wiem ci będzie lepsze więc proszę o wyjaśnienie.  Cena od 4 do 4.5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz system w wersji BOX czy chcesz instalować Linuxa to bierz lapka bez OS .

W sumie nawet jak nie masz systemu pod ręką to i tak lepsze wyjście kupić osobno lapek + osobno OS , w x-kom wersje z Win 10 są o ok.500 zł droższe , za 529 zł jest Win 10 HE PL OEM , wersja box to 599 zł .

A system można zainstalować samemu , to proste i nie masz syfu od producenta lapka czy instalowanego przez sklep , poza tym instalujesz system tak jak chcesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zdecydowanie Lenovo to bardzo mocny sprzęt. Ciężko będzie coś polecić w lepszej cenie. Być może jeszcze ten laptop Cię zainteresuje:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-gamingowy-dream-machines-g1660ti-15pl55-i7-10750h-8-gb-500-gb-m-2-ssd-gtx1660ti-6gb-vram-15-6-60hz-dos

Problemem jest to, że ma mniej ramu, ale zawsze w przyszłości możesz sobie dokupić kość i dołożyć. Sam ich używam od niedawna i jestem zadowolony.

Też myślałem nad Lenovo, ale wybór padł na nich.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 02:12, DonKruuull napisał:

Witam. Zastanawiam się nad zakupem laptopa do gier. Zależy mi na takich grach jak warzone, cs go, Valorant. RDR, nie znam się wcale. Zależy mi by był wydajny mieściły się gry, jakiś dysk ssd,  tylko pytanie czy z system czy bez nie wiem ci będzie lepsze więc proszę o wyjaśnienie.  Cena od 4 do 4.5k

Jeżeli potrzebujesz systemu to z systemem, jeżeli nie to bez systemu ;)

W tych okolicach najlepiej wypada Legion 5 z RTX2060 dostaniesz w okolicach 4k.
Warto kość ram dobrać oddzielnie, aby zachować wyższe taktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje laptopa do gier. Dodam, że posiadam Lenovo Legion, ale po dwóch wymianach obudowy (wyrwany zawias) wolałbym coś innego. Fajnie by było, żeby to był jakiś 17 cali, aktualnie mam 15. Cena od 7 do 7.7 k. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeżeli szukasz laptopa typowo do gier, możemy zaproponować ASUS ROG Strix G17. Jest on wyposażony w procesor Ryzen 7, wydajną kartę RTX 3060 i 32 GB RAM. Matowa matryca ma przekątną 17,3" i odświeżanie 144 Hz. Pełną specyfikację znajdziesz poniżej:

https://www.x-kom.pl/p/711027-notebook-laptop-173-asus-rog-strix-g17-r7-4800h-32gb-512-win11-rtx3060.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...