Skocz do zawartości
zajeccc

Mała drukarka laserowa z wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję kupić drukarkę do użytku domowego, sporadyczny druk. Kiedyś miałem Samsung ML-2165W ale oddałem ją w sumie komuś a teraz ponownie coś by się przydało. 

Spełniała moje wymagania przede wszystkim:

  • mała!  Wysokość: 17.8cm / Szerokość 33.1cm / Głębokość 21.5cm
  • dobry druk czarno biały
  • w miarę szybka
  • łączność wifi
  • bardzo tania eksploatacja, toner na all... to koszt chyba ok 35 zł i starczał na... baaaardzo długo.

Aktualnie widzę, że kosztuje ona ponad 700 zł!!  a ja kupowałem ją nową za 304 zł. 

Czy obecnie jestem w stanie kupić drukarkę, która będzie podobna? w sensie mała, tania w eksploatacji i z wifi za rozsądne pieniądze ? 

 

Edytowane przez zajeccc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drukarkami jest tak, że tanie drukarki = droga eksploatacja.

Znalazłem takiego Brothera o takich wymiarach : wys 18,9 x szer 34 na głębokość 24. Szybkość druku ma taką samą, jak Samsung. Toner oryginał, z tego co widzę kosztuje około 8 dyszek i wg producenta, starcza na 1500 stron.

https://www.x-kom.pl/p/431686-drukarka-laserowa-brother-hl-1223we.html

Z nowych, nie widzę nic innego co byłoby tańsze w zakupie i użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...