Skocz do zawartości
skoti93

(3500-4000) laptop do codziennego użytku, internet, filmy, gry

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety chyba 7-letni Lenovo Y580 odmówił współpracy i zmuszony jestem do zmiany sprzetu.

Co do laptopa to ja głównie na nim oglądam filmy, przeglądam internet. Poza tym głównie zwykle rzeczy jak używanie Worda, Excela. Więc żadnych baz danych nie tworzę, ani Photoshopa nie używam. Więc raczej standardowa obsługa, w ramach rozrywki nie pracy.

Co do gier, to juz dawno nie grałem bo już laptop nie obsługiwał tych ciekawych tytułów. Ale jak już nową inwestycję trzeba zrobić to dobrze by było by na tym laptopie poszła nowa FIFA (ta co wyjdzie we wrześniu), czy jakieś inne gierki. Ten głośny niedawno Cyberpunk, ta gra od twórców Gothica chyba Elex się nazywała, remake Mafii był też niedawno. Więc jest kilka tytułów w które chciałbym zagrać jakby poszły (głównie RPG w Gothicowym stylu, albo te chodzaco-jezdzace jak GTA). Nie wiem jakie są teraz wymagania gier i standardy parametrów laptopów, bo nie śledzę tego tematu. Nie wiem czy to realne by nowe gierki chodziły na laptopie w tym przedziale, ale jakby się dało odpalić byłoby miło. Nie jest to warunek konieczny że ma pójść np. Cyberpunk.

Wolałbym mieć jak najlepszą jakośc za stosunkowo niską cenę. Na tyle ile się zorientowałem trzeba się liczyć z wydatkiem 3500 zł na pewno, za dobry sprzęt na którym warto dolozyc bo robi różnicę mogę dołożyć do max 4000 (chyba że coś naprawdę super dostanę za minimalnie przekroczona kwotę to już dołożę więcej stówkę czy dwie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem wydajności cena i jakość Lenovo Legion 5-15 Ryzen 7/8GB/512/Win10 GTX1660Ti 120Hz + Kostka ram aby zachować wyższe tatkowanie. Posiada 8 rdzeniowy procesor AMD, stonowany design, matrycę IPS lecz 120hz. Laptop z kodem "majowka" laptop jest za 3999 zł

 

Edytowane przez Stever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...