Skocz do zawartości
Szysz4k

Ocena Poprawionego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc

złożyłem coś takiego 

https://www.morele.net/inventory/info/6730c215/

wcześniej nastawiałem się na ryzena 7 i chłodzenie wodne ale po 2 postach i porady od BlackWhiteTV który powiedział że 4000mhz mi nie pójdzie postanowiłem kupic ryzen 5 i przewiewną obudowe + jeśli biorę ryzen 5 to mogę zostawić 550wat zasilacz i nie muszę kupować 750 więc chyba mi się opłaci to 

co sądzicie 

tutaj mój poprzedni post 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Szysz4k napisał:

Witam

Proszę o pomoc

złożyłem coś takiego 

https://www.morele.net/inventory/info/6730c215/

wcześniej nastawiałem się na ryzena 7 i chłodzenie wodne ale po 2 postach i porady od BlackWhiteTV który powiedział że 4000mhz mi nie pójdzie postanowiłem kupic ryzen 5 i przewiewną obudowe + jeśli biorę ryzen 5 to mogę zostawić 550wat zasilacz i nie muszę kupować 750 więc chyba mi się opłaci to 

co sądzicie 

tutaj mój poprzedni post 

Pozdrawiam

 

Wyjątkowo zacytuję: "w czym Ci ten procesor [i5 9600K] łapie zadyszkę"????

Jeżeli wstawiasz płytę za 700 i chłodzenie za 550 (znaczy budżet jest) to zamień proca na 5800x - będziesz miał przynajmniej 2 rdzenie więcej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok odpowiem bo już 2 osoba piszę mam  BenQ ZOWIE XL2546 240Hz i jeżeli fps spada poniżej 240 jest input lag czy jak to nazwać mini-stuttering .. 

no właśnie zastanawiałem się nad 5800x ale naprawdę warto dopłacać 500zł więcej żeby mieć 5 fps więcej w grach ? robie render itp ale wątpie że to 500zł to obniży czas renderu do takiego czasu żeby to było opłacalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...