Skocz do zawartości
Takatsuki

laptop uniwersalny do 3500 zł 17.3 cala

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Planuje kupić uniwersalny laptop, od grania po multimedia, czy prace. Przeglądałem różne oferty i testy i wybór dość ciężko, bo 17.3 cala rzadko są brane pod uwagę, z reguły były to 15 calowe, a do oglądania filmów i grania, to wolałbym większą matrycę.

Laptop może być bez systemu.

Bateria nie ma znaczenia, bo gdzie by nie był, będzie miał dostęp do gniazdka.

Musi mieć 17 cali, nawet jeśli to będzie kosztem wydajności.

Laptop może być używany

Nie wiem jak to wygląda na ogół w laptopach, ale dobrze jakby poza dedykowaną kartą graficzną, miał też zintegrowaną.

Z moich poszukiwań, wydaje mi się, że cenowo i wydajnościowo, ten wypada najlepiej ASUS TUF GAMING A17 FA706II 17,3"/R5/8GB/GTX1650 Ti 

Edytowane przez Takatsuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Breaky83 napisał:

dobry laptop w dobrej cenie, możesz podać link do tej oferty tego laptopa w cenie do 3500 zł? Pozdrawiam 🙂

To był ten, ale już ktoś kupił, ale jak piszesz, że w dobrej cenie, to się nie ma co dziwić 🙂 

https://allegro.pl/oferta/lans-asus-tuf-gaming-a17-fa706ii-17-3-r5-8gb-10632608966#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...