Skocz do zawartości
hypnotiXX

Dwa monitory 27"

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zbliża się okres komunijny mój młody padawan komunista aka siostrzeniec wspominał, że marzą mu się dwa monitory. Nie dziwię się mu aktualnie ma starego philipsa 4:3. I wiem wiem quad zawsze jest najlepszym rozwiązaniem(XD)., ale decyzją biesiadników padło na monitory - przynajmniej posłużą na lata. :)
Interesujące mnie parametry:
1) 2 takie same monitory 
2) 27"
3)WQHD
4)IPS 
5)budżet ~3000 całość

Dodatkowo fajnie by było mieć g-sync ale w tym budżecie raczej się nie zmieści. Aktualnie użytkownik 80% czasu poświecą na niewymagające gry multiplayer, a 20% na poznawanie gier AAA. Sprzęt do którego będą podłącze to: i7-4770+GTX1070+16gb

Napisałem o 2 takich samych monitorach, iż z własnego doświadczenia wiem jakie to irytujące jak ramki są inne i nie idzie zgrać monitorów obok siebie albo trzeba podkładać książki :D

Przeglądając duży owocowy portal ze sprzętem znalazłem:

  1. Philips E-line 275E1S/00 930zł~ 
  2. Dell S2721D 1000zł~
  3. Acer Nitro XV272UPbmiiprzx 1500zł~
  4. Gigabyte G27Q 1500zł~
  5. Gigabyte M27Q KVM 1700zł~
  6. LG UltraGear 27GN800-B 1600zł~


Zamysł jest taki, aby prezent był użyteczny i na lata. Jest sens pchać się w 144hz czy zostać przy klasycznych 60/75?  Co byście odradzili i polecili?

Edytowane przez hypnotiXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mu 2 monitory , nie lepiej kasę wpakować w w jeden a resztę dołożyć do kompa .

Tym bardziej że to osoba mająca 8-9 lat albo nieco starsza , w dodatku grająca w praktycznie same MMO

I7 4770 + GTX1070 to raczej średnie połączenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reyden Na jednym leci w tle youtube albo netflix a na drugim gra... nie będę mówił od kogo to podłapał...
I7 4770+GTX1070 to bardzo dobre połączenie szczególnie jeśli kosztowało z pełnym zestawem 1700zł zaraz po rozpoczęciu czasów pandemii ;)

Edytowane przez hypnotiXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temat do zamknięcia popatrzyłem po sklepach i mój problem rozwiązał się sam :)
image.thumb.png.3a13c256547d4e9012e02347cf37bd59.png
mam dwa monitory z tej samej serii jeden FullHD drugi WQHD, cena spadnie, różnica nie będzie widoczna.
 rabaty grubo poniżej cen rynkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...