Skocz do zawartości
Bunsen

Monitor HP32F

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuje waszej porady czy monitor z nazwy tematu jest wart 849zł ? Poszukuję taniego monitora dla rodziców o przekątnej 32 cale i ten mi się bardzo podoba z wyglądu, może to zasługa tych wąskich ramek, wiadomo, że wygląd to nie wszystko. Ogólnie monitor będzie służył do zwykłych czynności - internet, youtube, player, ipla, gierki internetowe, office itd - wszyscy wiemy co robią starsi ludzie na komputerze. Zero jakichkolwiek wymagających gier. Stary monitor to 23 calowy Samsung który już zamiast białego koloru pokazuje żółty hehe Ogólnie na razie komputer jest podłączony do TV 55 cali ale jest to mega niewygodne rozwiązanie, sam testowałem i przeglądanie internetu na takim kolosie to dramat. Co do tego monitora to już sam niewiem jaką ma matrycę bo raz pisze że IPS a raz że VA (SVA). Oglądałem filmiki na yt i szczerze przyznaję, że robi mega pozytywne wrażenie, mojej mamie także bardzo się podoba. Wiem, że z bliskiej odległości przy tej rozdzielczości będą piksele ale kto tak duży monitor użytkuje z bliska ? Chyba nikt. U mnie rodzice mają podstawkę pod monitor na biurku i odległość pomiędzy nimi a monitorem to jakieś 80-85cm i mogą jeszcze się odsunąć do tyłu jeśli będzie niekomfortowo. Dlaczego 32 cale ? Bo rodzice są coraz starsi a co za tym idzie wzrok będzie się pogarszał więc wolę od razu zainwestować w coś większego, poza tym za 2 lata myślę, że 32 cale to będzie standard w domach. Już powoli coraz więcej osób przesiada się z 27 cali na 32 i więcej. Kwestia czasu. Ja uważam, że jak za nie całe 900zł i to z darmową wysyłką to całkiem dobra okazja, jednak chciałbym to potwierdzić u osób, które są bardziej w temacie ode mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...