Skocz do zawartości
DaM

Spaliłem proca dzieki FalconRockII:(

Rekomendowane odpowiedzi

imho jesli uda ci sie usunac widoczne slady nadpalenia to oczywiscie ze warto jesli nie - coz mozesz liczyc na szczescie albo niedopatrzenie. szanse sa znikome ale w sumie to nic nie masz do staracenia.

 

ja bym sprobowal usunac najpierw stickery (poszukaj, bylo na forum jak to robic zeby ich nie uszkodzic), pozniej zafundowal procowi calonacna kompiel w czyms co lekko sie wgryzie w ta spalenizne a pozniej poszorowal. jesli widoczne jest duze wybrzuszenie to potraktowac to mechanicznie :twisted:

to sa moje przypuszczenia bo nigdy czegos takiego nie robilem, ale badzmy szczerzy - probowac mozesz wszystkiego, jemu i tak wszystko jedno, swiec panie nad jego dusza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbować zawsze można . Podobno najwazniejsze aby jądro nie było ukruszone. Tak mnie poinformowano gdy oddawałem swojego na reklamację. Wszystkie inne AMD wymienia na nowe bo chyba nie są w stanie do końca sprawdzić co było przyczyną uszkodzenia. W przypadku ukruszenia sprawa jest jednoznaczna. Powodzenia.

BTW - FR2 jest bardzo fajny i chwalę go sobie po wymianie z xDreama. Temperatura mi spadła o około 4-5 stopni a do tego jest dużo ciszej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...