Skocz do zawartości
blackromek

Jaka myszka do szybkich gier FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stoję przed wyborem nowej myszki ,

Potrzebuje mysz do gier Fps właściwie gram głównie w cod mw multi i warzone .

Po przeglądzie rynku zainteresowałem się dwiema ofertami

Logitech g pro

Glorious model O

Pomóżcie w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie się nie upieram na mysz bezprzewodową , po prostu drążę internety i do gier fps wyszły mi te dwie sztuki . Do tej pory nawet nie myślałem o bezprzewodowej , chodzi mi tylko i wyłącznie o przydatności do fps ( mam drugą myszkę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.rocketjumpninja.com/top-mice tutaj masz fajne zestawienie myszy pod quake. Zasady doboru odpowiedniej myszy są te same, a przy podobnych parametrach najważniejsze jest jak gryzoń leży w ręce. A o tym najlepiej przekonać możesz się osobiście

Edytowane przez Szeryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polecam razer deathadder v2, bardzo dobra jeśli chcesz ergonomiczną i nie masz b małych rączek, dużo wygodniejsza (dłoń wolniej się męczy) od symetrycznych IMO

oprogramowanie w porównaniu do logitecha gorsze, ale ma pamięć wbudowaną na kilka profili więc jak soft denerwuje to można zainstalować, ustawić profile i odinstalować soft

na amazonie są czasem promocje i można wyrwać poniżej 200pln

IMO Do bezprzewodowej nie warto dopłacać 2xtyle, wszystkie mają gwar 2 lata, jak ją zajedziesz to kupisz drugą, a za 2-4 lata będą nowe 😉

Edytowane przez crobartie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...