Skocz do zawartości
salva

Słuchawki i głóśniki

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu zaznacze ze jestem laikiem. Mam chyba Hyperx Cloud II(od kilku lat) podpiete do zintegrowanej karty dzwiekowej.

Jesli chcialbym miec lepsze dzwiek to co musze kupic karte dzwiekowa wew/zewn czy moze jakis wzmiacniacz dac czy cos podobnego.(moge wydać maks 300-500 jesli pisze glupoty to mnie naprostujcie). No chyba ze polecicie jakies słuchawki do 500zł lepsze od nich(moga byc z mikro)?

A druga sprawa to chcialbym jakies glosniki 2.0 albo 2.1 300-500zł, chcialbym zeby glosniki byly podpiete na raz ze sluchawkami albo jesli sie nie da to jak to rozwiazac ? ( moze glosniki z wejscie sluchawkowym?)

moze cos polecicie i pomozecie

Edytowane przez salva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Breaky83 napisał:

salva polecam zatem:

https://dobre.audio/interfejsy-audio-przetworniki-dac/2604-audiotrak-prodigy-cube-4580296085135.html

+

https://www.avans.pl/komputery-i-tablety/peryferia-komputerowe/glosniki-komputerowe/glosnik-edifier-r1600-tiii-2-0-drewnopodobny

w tym drugim darmowa dostawa. Słuchawki masz dobre ja bym nie wymieniał, oczywiscie sa lepsze , ale sporo droższe i dla mnie osobiście niepotrzebny wydatek. Pozdrawiam 🙂

a według Ciebie jak mam takie słuchawki to opłaca sie kupic to pierwsze bo mi sie duzo jakosc polepszy czy lepiej np zostawic tak jak jest bo nie bedzie az takiego wzrostu??

 

i moze znasz sie na mikrofonach i polecisz jakis fajny do 200-300 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki mi się właśnie zepsuły i potrzebujenowych najlepiej z mikro. Cena to do 400 maks 500zł, mozecie cos polecic??

SteelSeries Arctis 5 czy te słuchawki bedą dobre jak na cenę 440zł?? 

A może lepiej wziąść tańsze Arctis 3?

Edytowane przez salva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecę Sennheiser GSP 301/302. Z recenzji wynika że grają identyczynie jak GSP370 które mam. Jest to duży upgrade w porównaniu do HyperX Cloud I - który używałem kilka lat. W Senkach można siedzieć calutki dzień bez dyskomfortu, mają wymienne poduszki u góry(dostępne na Aliexpres) i boczne. Charakterystyka dźwięku to jak na Sennheisera przystało idealny balans i są po prostu przyjemne zarówno do muzyki/filmów/gier. Na pewno nie wrócę do "gamingowych" marek po takim doświadczeniu. Polecam.

I jeszcze dodam że moje dostały w aktualizacji tryb "sidetone" czyli można się słyszeć przy mówieniu do mikrofonu. Dużo recenzentów wytyka to jako minus. Stawiam, że 301/302 też to dostały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...