Skocz do zawartości
brachol

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Nową grą RPG autorstwa studia CD Projekt RED będzie Cyberpunk. Nad jego powstaniem czuwa zespół programistów i grafików, składający się z osób pracujących wcześniej nad serią Wiedźmin. Tytuł oparty jest na popularnym papierowym systemie role playing o tej samej nazwie. Polskim twórcom udało się nawiązać współpracę z jego autorem Mike`iem Pondsmithem, który nie tylko zgodził się, by wykorzystać stworzony przez niego świat i mechanikę, ale także zdecydował się wziąć aktywny udział w etapie produkcyjnym.

 

Gracze powinni przygotować się więc na dorosłą, brutalną grę, czerpiącą z klimatów klasycznych powieści sc-fi oraz filmów takich jak Blade Runner. Autorzy obiecują wysokiej jakości nieliniowy scenariusz, pozwalający nam dokonywać znaczących wyborów i decyzji, dalekich od czarno-białych schematów, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Ogromny świat gry, stworzony za pomocą ulepszonego silnika Red, napędzającego drugą część Wiedźmina, ma zachwycić nas niezliczoną liczbą detali oraz ponurą wizją niedalekiej przyszłości. System walki i klasy postaci zostaną przeniesione wprost z kart podręczników Cyberpunka, oferując setki możliwości rozwoju naszego bohatera. W grze korzystać będziemy też z różnych rodzajów broni, cybernetycznych implantów oraz ulepszeń, dzięki którym stworzymy postać w pełni odpowiadającą naszemu stylowi gry. Niestety, w czasie prezentacji zobaczyliśmy jedynie dwie grafiki koncepcyjne. Na pierwszy trailer czy filmowe fragmenty rozgrywki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Podobnie zresztą jak na informacje o tym na jakie platformy trafi Cyberpunk oraz z jakiej perspektywy obserwować będziemy wirtualne uniwersum gry.

 

Źródło: Cyberpunk nową grą autorów Wiedźmina. Relacja z letniej konferencji CD Projekt | GRY-Online.pl

http://img842.imageshack.us/img842/2047/20120529225523a.jpg http://img839.imageshack.us/img839/3729/120120530213526a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd głównego bohatera mi się nie podoba. Włoski spoko, ale reszta to nie będę głośno mówić z czym mi się kojarzy.

 

Cóż, najważniejsze żeby gra była dobra, ale zanim się o tym przekonamy to minie jeszcze sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd głównego bohatera mi się nie podoba. Włoski spoko, ale reszta to nie będę głośno mówić z czym mi się kojarzy.

 

To nie jest głowny bohater :>

 

Wczora z wieczora na konferencji CDP mówili o tym trochę – szykuje się polska odpowiedź na Deus Ex :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Akcja Cyberpunku toczy się w niezbyt odległej przyszłości, dlatego musimy odświeżyć klasyczne realia Cyberpunku – powiedział Badowski w wywiadzie z GameFrontem. – Inspiracje czerpiemy głównie z filmu Blade Runner. Cyberpunk skupia się raczej na tym, w jaki sposób technologia daje moc zmieniania świata wedle własnych upodobań.

 

Źródło: Cyberpunk zabierze nas w zmodernizowaną przyszłość - gram.pl

Wydaje mi sie to dosyc sensowne podejscie do sprawy. Slowa slowami, a efekt i tak zobaczymy dopiero na pierwszych filmach z rozgrywki.

Trzymam kciuki za te produkcje, bo tkwi w niej potencjal i moze to byc naprawde mocny tytul.

 

I jeszcze wywiad z GameFrontem, w ktorym tworcy mowia m.in. o DRM (i jego braku w nadchodzacej grze) oraz o wizji Cyberpunka:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=oVafymTu5Wg

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szykuje się polska odpowiedź na Deus Ex :)

 

Oj było by fantastycznie. Seria DX jest u mnie na TOP1 od 12 lat niezmiennie, więc jeśli wyjdzie coś choć tochę podobnego w dodatku made in poland to będę jeszcze większym patriotą ;) Lubię polskie gry i choć nie są idealne to przechodzi się je całkiem przyjemnie (mam na myśli m.in Bulletstorm, Hard reset). Jest to dla mnie odzwierciedlenie i dowód na to iż mamy jedych z najlepszych programistów na świecie. Tylko troszkę funduszy brakuje.

 

Czekamy. Zwłaszcza, że jak dotąd nie było wiele prób 'podrobienia' serii DX. Nadal pozostaje to gra jedyna w swoim rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dzisiaj odbyla sie konferencja GOG-a oraz CDP Red, na ktorej poswiecono troche czasu na Cyberpunka z udzialem Mike'a Pondsmitha. Jak widac, gra oficjalnie nosi tytul Cyberpunk 2077. Bedzie to sandbox, rozgrywajacy sie w Night City. Do dyspozycji gracza bedzie mnostwo broni, implantow i gadzetow. Mechanika papierowego systemu z Cyberpunka 2020 zostanie odpowiednio dopieszczona do nowego swiata. Ruszyl rowniez oficjalny serwis gry pod adresem: http://cyberpunk.net/

 

Konferencja zakonczyla sie takim oto rodzynkiem Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

//edyta:

- nagranie z wczorajszej konferencji

Wideowywiad: O Cyberpunk 2077 z szefem projektu, Mateuszem Kanikiem - gram.pl

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pierwszy zwiastun:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=P99qJGrPNLs

 

I kilka grafik z powyższego trailera udostepnionych w ostatnim czasie:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Premiera? "When it's ready" ;)

 

//edyta:

News z IGN zawierajacy komentarz do teasera: http://uk.ign.com/articles/2013/01/10/cyberpunk-2077-cd-projekt-reds-open-world-sci-fi-epic

Oraz ukryta wiadomosc od Redow: http://i.imgur.com/uBiyq.png

 

"Do you like our latest creation? We certainly hope so! : ) You may remember that we sometimes send you guys secret messages like this. It's a great way for us to speak right to you instead of burying ourselves in corporate mumbo-jumbo so lets begin!

 

First of all--have you noticed all the details in our teaser (yes, it's a teaser we'll have a proper trailer in the future)? If you know the Cyberpunk setting, there are some things you can spot, like implants--look for the weapon hands and the real skin -- corporate emblems that should look familiar, and more. Happy hunting!

 

You're probably curious about the release date. It's currently scheduled a way off in 2015 but in truth the delivery date is more like "when it's done". We will release Cyberpunk to you when we're convinced it is nothing but pure, refined, unadulterated awesome. We want it to be the most kick ass futuristic RPG ever--OK, maybe this sounds pretty bully, but it is our actual goal! You judge if we deliver it!

 

Oh--and you may wonder why we announced our game so early before the release. The reason is that we're still building our dev team so if you are a talented dude or dudette, willing to work in a really different company (gamers rule & boring corporate stuff drools!) on a super ambitious project, send us your application right now! careers@cdprojektred.com

 

So, you want to know what kind of game Cyberpunk 2077 will be? The short description is that it will be a story-heavy nonlinear, open world RPG based on the well known Cyberpunk Pen&Paper system and setting. Building open world games is something we are mastering right now, and we believe that properly joining nonlinear gameplay with an excellent story telling will bring a totally new quality hmm we'll tell some more about it soon!

 

And that's not all that's new! We are about to reveal our other project, which is much closer to being completed and yes, it will also be a fully open-world game with an intense story. You can probably guess the game we're talking about : ) on the 5th of February, it will be all clear.

 

So stay tuned, as we will have quite a lot to show and tell you soon!

 

We are waiting for you on our newly created forum called Afterlife--what other name could we have chosen for it? : )

 

CD Projekt RED Team"

 

Edytowane przez brachol
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Teaser fajny, marketing się robi. Ciekawe jak to będzie wyglądało, gdy pojawi się jakiś gameplay.

Ale inna rzecz ciekawa. Jakieś wieści o Wiedźminie 3 już 5 lutego? Dołączona grafika

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teaser wyjątkowo klimatyczny - narobiłem sobie smaka jak w przypadku teasera Dead Island Dołączona grafika Jeśli CDP zdąży z wydaniem gry wraz z (strach to pisać) premierą remake'a "Blade Runnera" (Ridley, nie czas już emeryturę? Ocal swe dzieło przed swoją demencją starczą) to byłaby to świetna promocja dla gry . Sceneria i klimat z BR okraszony rozwojem postaci (implanty) z Syndicate'a (ale tego z lat 90-tych) chyba mnie szybko nie oderwą od monitora Dołączona grafika Oby nie bylo zbyt casualowo i grafika trzymała poziom Dołączona grafika

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z kierownikiem projektu - Cyberpunk 2077 Exclusive Interview

 

@KaszaWspraju, czyli co takiego? Dołączona grafika

 

@costi, a dobry chociaz ten material, czy kolejna papka? Jest to gdzies do obejrzenia w necie - na stronie tvp info niestety nie widze?

 

Wracajac do teasera, to na poczatku nie do konca podeszla mi muzyka, ale stwierdzam, ze jednak daje rade. Ogolnie klimat wylewa sie z ekranu i chce wiecej Dołączona grafika

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Teaser fajny, marketing się robi. Ciekawe jak to będzie wyglądało, gdy pojawi się jakiś gameplay.

Ale inna rzecz ciekawa. Jakieś wieści o Wiedźminie 3 już 5 lutego? Dołączona grafika

 

W tym trailerze jest ukryta zapowiedź "kolejnego open-world RPG, o którym każdy już chyba wie", i podejrzewam, że tego 5 lutego podadzą datę wydania Wieśka 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby Wiesiek wyszedł pierwszy ;>

Trailer zacny, ale niewiele z niego wynika - więcej będzie można powiedzieć, jak pokażą jakiś gameplay :) Póki co, najbardziej mi się skojarzył z Deus Ex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga. Wiedźmin to nie były moje klimaty. Za to klimaty cyber punkowe jak najbardziej. Kto się wychowywał w latach 90" ten pewnie oglądał Człowieka Demolkę, Pamięć Absolutną, Blade Runnera czy chyba najbliższy Cyber Punkowi genialny Ghost in The Shell. Do dziś gdzieś ten klimat utknął z tyłu głowy i w końcu pojawi się gra w takich klimatach. Czekam jak na nową Forze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam i jestem coraz bardziej ciekaw jak to wyjdzie. Dodatkowo zastanawia zdecydowanie jakie wymagania będą postawione takiemu śmiertelnikowi jak ja, oraz czy obecny sprzęt jakoś to w ogóle pociągnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...