Skocz do zawartości
brachol

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z Cyberpunkiem: mianowicie gra generuje po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji 1.6 coś w okolicach 29-36 klatek różnie. Nie wiem co się dzieje, dawno nie grałem też w tę grę, ale coś mnie ostatnio podkusiło żeby odpalić, a tu taki zonk.
Karta dziwnie się zachowuje: taktowanie skacze od 300 do 2000 co chwilę jakby miała jakąś awarię. Temperatura karty w okolicach 52 stopni, temperatura procka w grze 55 stopni.
Gra się zachowuje tak jakby nie dała się rozbujać karcie.

W innych grach wszystko normalnie. CoD MW 2019 - stałe 165 klatek, zegary stabilne.

Ktoś miał podobny problem?

Ustawienia gry ultra bez RT.

Komp:

5800X
6900XT Red Devil Ultimate
2x8GB RAM 3600MHz
Win 10

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zabrałem się za Cyberpunka ale jest problem bo losowo wywala mi się gra z komunikatem że "Cyberpunk 2077 wypłaszczył się".

Nowy system, świeże stery, ustawienia grafy moje i dobrane przez GF Experience. Uruchomiony jako admin. Gra z GoGu. Użycie pamięci na karcie ~10-10,5GB, ramu 12-13GB.

Już nie mam pomysłów. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na radku nie grałem. Nic się nie przegrzewa karta max 75* tak samo cpu. Teraz podziałał prawie godzinę. Nie czaję...

edyta:

Kliknąłem naprawianie / sprawdzanie spójności w gogu i pobiera 46GB... "Naprawiłem" Visual C++ w panelu sterowania bo taką też poradę widziałem. Pobierze się to dalej będę testował

 

edyta 2:

i uj dalej to samo tyle że tym razem 2h podziałał ehh ręce opadają

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...