Skocz do zawartości
tomek176

Płyta na nForce za max 420 zeta ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem już kiedyś, ale teraz na 100% zmianiam płyte główną i pozbywam się legendarnego ECS K7S5A !!! Zamirzem kupić coś nowego na nForce. Myślałem nad MSI kosztuje równe 400, może Soltek ....

 

Help Me :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym byl upierdliwy ale...... GEEZ ILE MOZNA !!! Tam w rogu jest taka opcja SZUKAJ - bylo tysiace razy. Poza tym masz przyklejone topiki o najczesciej wybieranych plytach :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym jest jedna słuszna płyta :twisted: Jeśli chcesz coś konkretniej pokręcić bez żadnych problemów to bierz bez zastanowienia SOLTEK SL 75FRN2-L (350-400zł)!! Zresztą poczytaj tematy o wszystkich płytach, jasno wynika że z soltekiem jest najmniej problemów! Pozatym nie popadaj w epox'omanię, bo wielu ludzi na tym forum widzi tylką te jedyną płytę! Co do Abita to przy wyższych FSB niektóre sztuki lubią sobie poświrować ;) Asus nie jest w sumie taki zły, ale to jak dla mnie "tylko" asus... MSI ma renomę od zawsze, ale jeśli chodzi o możliwości O/C to są średnie... Ja od siebie polecam Solteka i to nie tylko dlatego żę sam go mam, ale dlatego że miałem długą styczność (składam kompy znajomym i sprawdzam co która potrafi) z większośćią wymienionych płyt... Ale wybór jest Twój! Pozatym jeśli chcesz trochę pożyć na tym forum to radzę najpierw przez parę godzin spróbować się zaprzyjaźnić z opcją szukaj zanim zaczniesz zadawać pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 400 zeta jest w ciul mobo na nforce 2 do wyboru (to tak jakbym się zapytał - grafol za 1500zł. :) )

polecam:

- asus a7n8x-x 395zł.

- epox 8rda 385zł.

- epox 8rda3 405zł.

- gigabyte ga-7n400-l1 429zł.

ceny z komputronika

ps. jakbyś dołożył jeszcze 100zł. to byś miał jeszcze większy wybór:

- abit nf7-s (v 2.0)

- epox 8rda3+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit albo Epox - firmy ,ktore nie olewaja klienta po paru latach (co maja w zwyczaju Soltek i MSI)

FIC tez jest solidna firma z dobrym zaopatrzeniem w biosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam rację ale w AIDA32 wyświetla mi bios EPOXA 8RDA+ jako EPOX/FIC więc podejrzewam że to jeden wyrób inaczej firmowany. Może się mylę ale tak widziałem u siebie a FIC jest tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki Soltek, ale mam strasznie ubogie wyposażenie... tylko 2 kabelki i kawałek blachy pozatym nie wiem gdzie ją kupić. Niby w komputroniku jest, ale niedostępna.

zobacz w siriusie albo barwkompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...