Jump to content
haakorr

Gotowy zestaw, rtx 3060

Recommended Posts

Nie warto .

Nie wiadomo od kogo większość podzespołów , nisko taktowany ram ( jak na Zen 3 ) .

W polecanych zestawach na PPC są lepsze zestawy za 5200 zł ( AMD ) lub 5400 zł ( Intel ) .

Masz czarno na białym co tam jest , szybszy ram choć słabsza karta ale w tej cenie to trudno o lepszą .

RTX 3060 to koszt ponad 4 k zł , nawet uwzględniając to że firma która składa takie kompy kupuje taniej karty to i tak musieli by pojanuszyć na innych podzespołach aby się zmieścić w tych 5 700 zł .

13 godzin temu, reyden napisał:

Nie warto .

Nie wiadomo od kogo większość podzespołów , nisko taktowany ram ( jak na Zen 3 ) .

W polecanych zestawach na PPC są lepsze zestawy za 5200 zł ( AMD ) lub 5400 zł ( Intel ) .

Masz czarno na białym co tam jest , szybszy ram choć słabsza karta ale w tej cenie to trudno o lepszą .

RTX 3060 to koszt ponad 4 k zł , nawet uwzględniając to że firma która składa takie kompy kupuje taniej karty to i tak musieli by pojanuszyć na innych podzespołach aby się zmieścić w tych 5 700 zł .

W polecanym zestawie za 5200 amd jest tylko rtx 2060 wiec +- 30% gorsza karta wiec ciezko nazywac taki zestaw lepszym.

Osobna kwestia jest, ze obecnie ciezko cos tanszego wyrwac ze wzgledu na kryzys na rynku gpu.

19 godzin temu, haakorr napisał:

w tej cenie nic lepszego nie dostaniesz. Z tego co się zorientowałem płyta to Gigabyte B450 AORUS Elite V2, karta graficzna gigabyte rtx 3060 gaming oc 12gb, dysk adata sx8200 pro, pamięć 2x8GB 3200 MHZ Patriot Viper BLACKOUT DDR4. Natomiast takie zestawy mają to do tego , że jak to gotowce zmieniają tam podzespoły więc najlepiej przy zakupie abyś dokładnie się dowiedział co będzie wysyłane do Ciebie. Tak czy siak w tej cenie zaryzykowałbym i bym brał jak najszybciej. Nie będzie Cię zadowalał zawsze masz 14 dni na zwrot towaru. Pozdrawiam 🙂

Edited by Breaky83

Napisałem do nich żeby udzielili więcej informacji na temat podzespołów i dostałem taką wiadomość:

"Dzień dobry. Dziękujemy za wiadomość. Nie udzielamy informacji o szczegółowych danych i nazw producentów ponieważ wszystko zależy od stanu magazynowego, a ten dynamicznie się zmienia i jest inny. Do naszych autorskich zestawów dobierane są podzespoły renomowanych producentów. "

roar.RAR bez przesady z tym zasilaczem nie jest on tragiczny choć są niewątpliwie lepsze. Ba na gotowiec powiedziałbym , że to dobra jednostka.

haakorr no niestety tak to wygląda zapewne napisałeś do nich. Ja bym na Twoim miejscu zadzwonił i ustalił kwestie zamówienia telefonicznie. Tak czy siak zaryzykował bym , jak przyjedzie to zobaczysz co jest i zdecydujesz czy zostawiasz czy robisz zwrot, możesz ewentualnie jeszcze na forum dopytać np jak czegoś nie będziesz wiedział czy jest dobre czy nie. Ja bym na Twoim miejscu mimo wszystko zaryzykował. Co do zasilacza test już tu wklejałem. Nie jest to zasilacz zły , ale są lepsze propozycje(gdybyś mógł wybrać to oczywiście wybrałbym, polecił coś innego) , natomiast Ty masz podjąć decyzje, czy z tym co jest, bierzesz czy nie,(ideałem on nie jest). Ja na Twoim miejscu pomimo ryzyka, zamówiłbym go i przekonał się, masz 14 dni na zwrot towaru, więc... Dla mnie do odważnych świat należy... Co do testu zasilacza proszę:

https://www.thefpsreview.com/2021/04/12/gigabyte-p750gm-750w-power-supply-review/

a drugi znajdziesz w innym temacie:

Pozdrawiam 🙂

Edited by Breaky83

Ja się zdecydowałem na ten komputer od nich ale na Intelu. Choć bardziej bym powiedział, że to Karta graficzna z dodatkami ;). Czekam aż do mnie dotrze.  U siebie od razu wymieniłem płytę główną na B560M D3H. Choć wszyscy najbardziej narzekają na ten zasilacz. Choć podobno problemy z nim są przy dużym poborze czego przy tych podzespołach nie ma co się spodziewać.  Może ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy warto wymieniać obudowę na https://www.amazon.de/dp/B01M3Y5FJ2?language=nl_NL&tag=peppercom09-21&th=1 

W dniu 13.06.2021 o 00:37, siwy_bos napisał:

Może ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy warto wymieniać obudowę na https://www.amazon.de/dp/B01M3Y5FJ2?language=nl_NL&tag=peppercom09-21&th=1 

Nie warto moim zdaniem wdasz się niepotrzebnie w koszta. Pozdrawiam :)

• Upvote 1