Skocz do zawartości
haakorr

Gotowy zestaw, rtx 3060

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto .

Nie wiadomo od kogo większość podzespołów , nisko taktowany ram ( jak na Zen 3 ) .

W polecanych zestawach na PPC są lepsze zestawy za 5200 zł ( AMD ) lub 5400 zł ( Intel ) .

Masz czarno na białym co tam jest , szybszy ram choć słabsza karta ale w tej cenie to trudno o lepszą .

RTX 3060 to koszt ponad 4 k zł , nawet uwzględniając to że firma która składa takie kompy kupuje taniej karty to i tak musieli by pojanuszyć na innych podzespołach aby się zmieścić w tych 5 700 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, reyden napisał:

Nie warto .

Nie wiadomo od kogo większość podzespołów , nisko taktowany ram ( jak na Zen 3 ) .

W polecanych zestawach na PPC są lepsze zestawy za 5200 zł ( AMD ) lub 5400 zł ( Intel ) .

Masz czarno na białym co tam jest , szybszy ram choć słabsza karta ale w tej cenie to trudno o lepszą .

RTX 3060 to koszt ponad 4 k zł , nawet uwzględniając to że firma która składa takie kompy kupuje taniej karty to i tak musieli by pojanuszyć na innych podzespołach aby się zmieścić w tych 5 700 zł .

W polecanym zestawie za 5200 amd jest tylko rtx 2060 wiec +- 30% gorsza karta wiec ciezko nazywac taki zestaw lepszym.

Osobna kwestia jest, ze obecnie ciezko cos tanszego wyrwac ze wzgledu na kryzys na rynku gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich żeby udzielili więcej informacji na temat podzespołów i dostałem taką wiadomość:

"Dzień dobry. Dziękujemy za wiadomość. Nie udzielamy informacji o szczegółowych danych i nazw producentów ponieważ wszystko zależy od stanu magazynowego, a ten dynamicznie się zmienia i jest inny. Do naszych autorskich zestawów dobierane są podzespoły renomowanych producentów. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na ten komputer od nich ale na Intelu. Choć bardziej bym powiedział, że to Karta graficzna z dodatkami ;). Czekam aż do mnie dotrze.  U siebie od razu wymieniłem płytę główną na B560M D3H. Choć wszyscy najbardziej narzekają na ten zasilacz. Choć podobno problemy z nim są przy dużym poborze czego przy tych podzespołach nie ma co się spodziewać.  Może ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy warto wymieniać obudowę na https://www.amazon.de/dp/B01M3Y5FJ2?language=nl_NL&tag=peppercom09-21&th=1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...