Skocz do zawartości
Przemoo18

Komputer bez GPU 7000zł (Gry)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W przeciągu 1-2 miesięcy chce kupić komputer

Budżet jaki mam to 7000zł Bez Gpu , monitora itp.

Gpu będzie ciut później dokupione (docelowa 3080,3080ti badz 6900xt)

Komputer będzie służył głownie do gier w 1440p oraz 4k.

Zależy mi też na dobrej kulturze pracy i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o wymagania.. Nie zalezy mi na rgb itp..

Złożyłem sobie coś takiego ale mam sporo wątpliwości co do tego zestawu.

Mianowicie:

https://www.x-kom.pl/lista/g4qxewcjj

Tutaj jedynie będa pamieci 3600mh (wrzuciłem 3200 MHz bo 3600 niedostępne).

Korzystając z okazji chciałem zapytać jeszcze o kilka rzeczy:

1. Czy jest sens dopłacać do tego i9 11900k czy lepiej wsiąść i9 10850k który jest 800zl tańszy.. Pytam bo gdzieś czytałem że procki 10850 są średnio udane.Czy to prawda?

2.Czy ta płyta będzie do tego zestawu ok czy można coś lepszego do 1000zl kupić tak żeby w razie czego zrobić jakieś OC ?

3. To chłodzenie które się tu znajduje wejdzie spokojnie na ta płyte i nie bedzie kolidowac z pamięcią ram oraz kartą graficzna?

No i ogólnie proszę o ocenę czy zestaw jest poprawny.

Tak jak pisałem wcześniej.Gpu będzie później i będzie to rtx 3080/rx6900xt

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak szczerze mówiąc, to zestaw wydaj się naprawdę być bardzo mocny. Nie wiem jak to będzie z i9-11 gen, ale z tego co wiem to 10 potrafiła się trochę grzać.

Ta karta od AMD, widziałem jej recenzje i słyszałem bardzo dużo dobrych opinii na jej temat. Podobno bez rateracingu wypada lepiej od Nvidi, jednakże w przypadku testów z rateracingiem to jest już inaczej i Nvidia wypada lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...