Skocz do zawartości
KolotyckiRys

pc do pracy i gier - 20k

Rekomendowane odpowiedzi

Potężny zestaw. Jedyne co mi tu trochę nie pasuje to mobo. Ja nie zdecydowałbym się na Aorusa. Można poczytać o problemach z tymi płytami i mało czytelnym biosem. Może pomyśl o jakimś Asusie? Przy takiej klasie sprzętu kilka stów więcej nie powinno robić różnicy. 🙂

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj czuję się trochę wywołany do tablicy. Wprawdzie nie tyczy się to bezpośrednio Gigabyte X570 AORUS MASTER, a bardziej Gigabyte X570 AORUS Elite. Mniej więcej po dwóch tygodnia pracy płyta główna zaczęła się zachowywać nieco dziwnie:

  • najpierw problem z uruchomieniem, kiedy było wpięte cokolwiek pod USB;
  • później brak możliwości zrobienia restartu - każde polecenie "restart" skutkowało wyłączeniem systemu i brakiem jego ponownego startu;
  • finał historii jest taki, że płyta przestała całkowicie działać i poleciała na gwarancję.

I teraz się zastanawiam, co zrobi producent. O co chodzi? A chodzi o to, że sama awaria sprzętu nie jest jeszcze aż tak czymś dziwnym. Większy problem leży w tym, że w sieci jest całkiem sporo wątków odnośnie tzw. "cold boot", który dotyka nie tylko Aorus Elite. Jeżeli dobrze pamiętam, to Gigabyte był informowany o tym problemie i...totalnie w żaden sposób się nie odniósł. 

Zatem jako życzliwa rada - sprawdź dokładnie co zagraniczne fora piszą o Gigabyte X570 AORUS MASTER, żebyś nie powielił mojego błędu :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...