Skocz do zawartości
MalinowyKotek

Jaki telefon do 1200-1500?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, mój dotychczasowy smartfon został mocno doświadczony I muszę zaopatrzyć się w nowy. Nie jestem gadżeciarą, ale jakieś wymagania co do telefonu mam. Cena do 1500 złotych (ale za tę cenę to musi być złoto, przeciętniak do 1200). Bateria musi trzymać długo. Telefon ma mi służyć do smsów, dzwonienia, bycia podłączonym do Internetu niemalże 24/24 (Mess, gmail, YT itd), słuchanie muzyki I oglądanie filmów też non stop praktycznie. Aparat - nie mam w sumie wielkich wymagań, ale lepiej, żeby był trochę lepszy. Ogólnie chciałabym używać telefonu dłużej niż dwa lata, więc raczej coś wytrzymałego. Nie znam się kompletnie na telefonach, chciałam poradzić się kogoś bardziej oblatanego w temacie, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże tutaj. Myślałam nad Samsungiem Galaxy A32, także byłabym wdzięczna za jakiś komentarz odnośnie tego telefonu, ale oczywiście każdy inny, dobry telefon wezmę pod uwagę. Chwaląc lub narzekając telefony używajcie proszę prostego języka, bo technogicznie jestem w tyle mocno xd z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja osobiście na tę chwilę posiadam iPhone 11 Pro Max. Telefon wytrzymuje mi 2 dni prawie i to przy używaniu w pracy. Bez używania to wgl. 2 dni spokojnie. Natomiast to nie ten budżet.

Wcześniej miałem też Xiaomi Redmi Note 8T. Tez super długo trzyma bateria, tyle, że to już starszy model. Teraz myślę, że lepszy będzie:

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-note-10-5g-4-128gb-6-5-90hz-szary-33253?gclid=Cj0KCQjw2tCGBhCLARIsABJGmZ54pCps0YqQ1TqXdm_LTWB2Sjzlo9EGjw59D7zR2DRTFZF9L1vG-0YaAlKPEALw_wcB

Jak wszystkie Xiaomi powinien trzymać bardzo długo no i standardowo jak to Xiaomi ma mocne podzespoły.

Myślę, że na twoje potrzeb Samsung również będzie się świetnie spisywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na aparacie, a 5G nie jest musem, to zamiast Xiaomi Redmi Note 10 5G lepiej brać Xiaomi Redmi Note 10 Pro (ma lepszy aparat - dużo większa matryca światłoczuła w Redmi Note 10 Pro 1/1.52", zamiast 1/2" w Redmi Note 10 5G).

Edytowane przez Kyle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1400zł Redmi Note 10 Pro -> https://www.komputronik.pl/product/718384/xiaomi-redmi-note-10-pro-128gb-brazowy-gradient-bronze-.html

A za resztę kasy weź sobie jakieś etui, np -> https://www.komputronik.pl/product/726436/nillkin-frosted-shield-xiaomi-poco-m3-pro-5g-redmi-note-10-5g-black.html

Świetne wykonanie, głośniki stereo i gniazdo jack, superszybki czytnik linii papilarnych, bardzo łądny ekran AMOLED 120Hz, ogromna wydajność i bardzo dobry aparat - szczególnie w dzień. Do tego pojemna bateria i bardzo szybkie ładowanie.

Edytowane przez Leavanny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...