Skocz do zawartości
misiek440

Navis EVO ARGB 240 vs XPG Levante 240 ARGB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy warto dopłacać do SPC, W sumie zamontowałbym powietrzne ale chodzi o kwestie estetyczne, chłodzić ma to  ryzena 5600X na płycie gigabyta b550 gaming X bez oc przynjamniej przez dłuższy czas :). Niestety będzie to wszystko zamknięte w gorącej obudowie  Zalman s5 z przodu będą 3 x Arctic P12 PWM Biały z tyłu Zalman LF120 chłodnica to topie

 

 

Navi 360zł

XPG 300zł

Edytowane przez misiek440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co spojrzałem na szybko, na topie powinieneś móc zainstalować chłodnicę 280 - będziesz miał i wygląd i wydajność większą niż w przypadku chłodnicy 240. Tu bym ci polecił Freezera, ale to jest kawał chłodzenia i jak patrzę na tę twoją budę - freezer może nie wejść.

Dopłać do 280 i tyle https://www.x-kom.pl/p/506583-chlodzenie-procesora-silentiumpc-navis-evo-argb-280-2x140mm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety plany uległy lekkiej zmianie, zalman s5 został zastąpiony prawdopodobnie przez  sharakoon slider RGB, na górę XPG Levante 240 ARGB (cena wygrała udało się wyrwać za 280zł) jak będzie głośno to pobawimy sie krzywymi. Rozważam jeszcze zalmana ale okazuje się że ledami na froncie nie da się sterować z poziomu płyty więc kicha 😕

 

ps. Za co dostałem minusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...