Skocz do zawartości
sensodynee

0xc000007b i VCRUNTIME140_1.dll (Windows 10) // Social Club - GTAV.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Sytuacja wygląda tak że:

zrobiłem format, tworząc nowe partycje, już na GPT, nie MBR, druga partycja nie chciała mi się utworzyć w zarządzaniu dyskami, jednak w końcu się udało zmniejszając chyba o 6 gb partycję, nie wiem z jakich powodów ale tak wyczytałem i tak zadziałało.

Mam nowego PC, sterowniki miałem wgrane, w dxdiag Directx 12, Framework 4.8 niby działa, aż nadeszła chwila chęci instalacji GTA V na EpicGames.

Przed formatem Control mi działał, tutaj wyskakiwał błąd 0xc000007b, momentami też VCRUNTIME140_1.dll, jednak teraz z powrotem 0xc000007b (chyba coś dodałem zalecanego do System32 związanego z runtime i nie było to dxinput).

Próbowałem chyba prawie wszystkich opcji jakie polecają na necie, od deinstalacji, instalacji od nowa Directx Web Installer, do C++, do All in one zestawu wszystkich C++ i całego rynsztunku, przez deinstalację EpicGames, z 7 razy gry, uruchamianiu jako administrator.

Nie wiem co już robić, czy warto robić formata?

Pierwszy raz instalowałem też windę z pendrive'a z obrazu utworzonego z poprzedniego systemu, w sensie z obecnego W10 który tam był.

Nie wiem co robić, jeśli ktoś wie to proszę o pomoc.

Pozdro 😄

Edytowane przez sensodynee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, sensodynee napisał:

Przed formatem Control mi działał, tutaj wyskakiwał błąd 0xc000007b, momentami też VCRUNTIME140_1.dll, jednak teraz z powrotem 0xc000007b (chyba coś dodałem zalecanego do System32 związanego z runtime i nie było to dxinput).

 

The Vcruntime140_1. dll file which is more commonly known as Microsoft® C Runtime Library is somewhat related to the Microsoft® Visual Studio® 2015 

 

Więc raczej ew. odinstalować od najnowyszych 2019 "w dół" do 2015 włącznie.

Kojarzę tez że miałem poważny problem z instalacją przez klienta Epic który "niby się zaktualizował" a tak naprawdę nie bardzo i komp wywalał się na próbie aktualizacji/instalacji gry z Epic. Czyli też ew. unisnall i ściągnięcie najnowszej wersji.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sensodynee napisał:

@rdaneel odinstalowałem wszystkie C++ i niestety nic, zainstalowałem 2015, 2015-2019, restart i nic

odinstaluj GTA V, odinstaluj C++ i dalej drogi dwie:

- albo sam zainstaluj C++ 2015/2019 i potem GTA V >

- albo zainstaluj GTA V, powinien sam doinstalować sobie czego mu brakuje [tak trochę naiwnie].

 

A co z klientem Epica? sprawdzałeś czy jest aktualny?

 

Stawiam na to że samodzielne dorzucanie czegoś do System32 nie pomoże a zaszkodzić może dużo (o ile nie wiesz co robisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...