Skocz do zawartości
rampage

2 karty dźwiękowe na jednym kompie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś program do zarządzania wyjściami poszczególnych kart dźwiękowych? Zależałoby mi na takim rozwiązaniu, by np. oglądając sobie film dźwięk leciałby z SB Live! a jednocześnie dzwonek wiadomości GG wydobywałby się z dużo ciszej ustawionych głośników podłączonych do karty na płycie - drugi głośniczki mogą się wtedy znajdować za scianą - w pokoju, gdzie stoi komputer. Albo takie coś umożliwiałoby jednej osobie słuchanie muzyki w drugim pokoju a drugiej w tym czasie oglądanie filmu - to jeszcze dałoby się osiągnąć przez ustawienie w winampie mapowania na kartę z płyty gł. - ale to jest takie niezbyt wyrafinowane rozwiązanie i działałoby tylko w tym przypadku. Szkoda, że nie wszystkie programy mają takie możliwości konfiguracyjne jak winamp, bo nie byłoby wtedy problemu (nie byłoby tak wielkiego problemu).

Z góry dzięki za help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do winampa to wiem ze chyba jest taka wtyczka , ktora zarzadza kartami dzwiekowymi , ale wydaj mi sie ze sluzy ona do DJ'owania , a nie do tego , co chccesz zastosowac - to raczej trzeba szukac jakiegos programu , ktory by przydzielal poszczegolnym programom dana karte muzyczna i jej funkjce , lecz niestety nie spotkalem sie z takim programem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie to zrobic tak jak to zauwazyles

tzn masz dwie karty :)

jedna ustawiasz ta gorsza zeby byla glowna w sytemie czyli ustawiasz urzadzenie domyslne na ta wlasnie karte a ta lepsze ustawiasz bezposrednio w winampie na output ta wlasnie druga karte no i wsio mozesz sluchac i ogladac fil;my na lepszej karcie a wszystkie dzwieki systemowe na tej gorszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie to zrobic tak jak to zauwazyles

tzn masz dwie karty :)

jedna ustawiasz ta gorsza zeby byla glowna w sytemie czyli ustawiasz urzadzenie domyslne na ta wlasnie karte a ta lepsze ustawiasz bezposrednio w winampie na output ta wlasnie druga karte no i wsio mozesz sluchac i ogladac fil;my na lepszej karcie a wszystkie dzwieki systemowe na tej gorszej

no właśnie - ale ja przede wszystkim pragnę na lepszej mieć filmy i muzykę a na gorszej właśnie resztę. A problem tu jest taki, że chyba żaden program do filmów ani DVD nie daje się tak skonfigurować jak winamp, więc nadal ja będę oglądał film którego ścieżka dźwiękowa nagrana jest cicho będę od czasu do czasu słyszał dzwonek wiadomości jakieś 2 razy głośniejszy od filmu - i znając życie takie coś wyskakuje zawsze w najlepszym momencie. Tylko nie gadajcie, że najlepszym rozwiązaniem jest wyłączenie dzwonków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...