Skocz do zawartości
Gonzo1

Windows, Box tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję mały i możliwości jak Box tv. 

Musi być Windows, Hdmi, USB, możliwość podłączenia w aucie. 

Po prostu, używam w domu, zapisuję pliki filmy a potem zabieram do tira i podłączam do monitora. Wielkość pendrive lub małe pudełko mieszczące się w ręce. 

Laptop jest dobry, ale za duży. 

Polecicie coś? 

Może Windows to nie najlepszy pomysł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie boxy podchodzą pod moje wymagania. 

Nie napisałem czegoś waznego;Nie znalazłem boxa ktory daje mozliwosc zainstalowania aplikacji netflix, ale takiej co daje możliwość zapisywania filmów a potem oglądania offline. 

Maja to prawie wszystkie tel i Tablety z androidem. Boxy i np telewizory tego nie mają. I kompy mają. 

Edytowane przez Gonzo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego jak poleca @Saper11 tylko z atomem Z8350, 4gb ram i zamiast dysku jest 64gb eMMC. Win10 i netflix działa normalnie. No brakuje SSD ale to małe pudełko powieszone za starszym TV. Korzystamy u córki w pokoju od jakiś 2lat. Jak zmieniałem kompa to służył mi podłączony pod monitor do przeglądania neta. Od biedy ujdzie. Tyle że dałem około 150e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryłem, ale prawie każdy smartfon to mały komputer. Dokupiłem 8in1 Type-C hdmi hub i działa. Na razie nie mogę ogarnąć podłączenia myszy bo palcem niewygodnie się obsługuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...