Skocz do zawartości
Astec

Rozbudowa zestawu w przyszłości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jako że lubię wiedzieć na co zbierać pieniądze chciałem poznać wasze zdanie na temat kierunku przyszłej rozbudowy komputera. Obecnie siedze na R5 5600X na B450 Gaming Plus Max, wspieranym przez 16 GB 3200 Mhz RAMu Cl16, z kartą 2080 Super od MSI, zasilane Suprmo FM2 750W, w obudowie Ventum VT4G Evo ARGB, do tego 2 TB przestrzeni dyskowej (w tym 512 GB NVME) i dużo RGB. Co byście w bliższej lub dalszej przyszłości (kolejny rok) zmienili na moim miejscu? Komputer używam wyłącznie jako narzędzie dostarczania rozrywki. W jakim kierunku rozbudowy pójść? Oglądam wiele filmików i recenzji i doszedłem do wniosku, że najwięcej wydajności ugram zmieniając kartę graficzną na RTX 3070/3070Ti. Czy reszta zestawu sprosta wymaganiom stawianych przez RTX? Dobrze myślę czy jednak jest to myślenie błędne?

Edit. gram w Full Hd, a CPU chłodzone jest Fetą 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie sprzęt jest dobry co ty chcesz tam zmieniać? Masz 5600x i rtx 2080 jeszcze w wersji super i myślisz o upgradzie? Spokój na parę lat przy graniu w 1080p i 1440p i szkoda sobie zawracać w ogóle głowę.

Edytowane przez DaffyDuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...