Skocz do zawartości
airborne82

GRID - PS4 Day One Edition ( NOWA ) vs Ultimate Edition ( UŻYWANA ). - Wybór

Rekomendowane odpowiedzi

GRID - PS4

Day One Edition ( NOWA ) vs Ultimate Edition ( UŻYWANA ).

Mam w planach zakup GRID-a na PS4.

Nie gram online, w związku z tym mam zapytania, zwłaszcza do osób które grały w tą gre.

1. Dodatki do Ultimate Edition są aktywne gdy nie gramy online?

2. Dodatki do Ultimate Edition są w formie kodów DLC? I przez to w wersji używanej mogą być one już wykorzystane?

 

Czemu taka rozbieżność w wyborze? Ze względu na cene, staram się nie wydawać za dużo na gry ( chyba że są tego warte ) stąd w wersji DOE za 40 zł mam nową wersje, gdzie UE z trudem wychacze za tyle ale używaną ( nowa to koszt lekko ponad 100 zł i to też musiałbym szukać, za dużo dla mnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, airborne82 napisał:

Dodatki do Ultimate Edition są aktywne gdy nie gramy online?

Tak są normalnie aktywne. Bo to są sezony a w sezonach masz wyścigi.

"Zostań graczem GRID Ultimate Edition, aby zdobyć 6 miesięcy zawartości premium, w tym: • 99 dodatkowych zawodów kariery (33 na sezon), 12 nowych bolidów (4 na sezon) i sezonowe nagrody*: o Sezon 1 (Hot Hatch Showdown) o Sezon 2 (Track Day Supercars) o Sezon 3 (Track Day Hypercars)

7 godzin temu, airborne82 napisał:

2. Dodatki do Ultimate Edition są w formie kodów DLC? I przez to w wersji używanej mogą być one już wykorzystane?

Jak ktoś kod już wbił na swoje konto to kaszana... U siebie go nie wbijesz bo są jednorazowe. Musisz się sprzedawcy pytać o to czy wykorzystał.
Tak to jest w formie kodu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...