Skocz do zawartości
Mkjouin2802

Poszukiwania słuchawek pół-otwartych do ok. 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam odpowiednich dla mnie słuchawek pół-otwartych (i tylko takich) do 500zł, maksymalnie 600zł jeśli coś jest na prawdę warte dopłaty.

Czego szukam: Słuchawek o pół-otwartej konstrukcji z kablem lub bez

Do jakiej ceny: Okolice 500zł

Czego głównie oczekuję: Podobnej/lepszej gry jak w słuchawkach które posiadałem w przeszłości i z których byłem zadowolony, tj. Superlux HD681/HD669 oraz ISK HD9999.

Z czym i do czego chcę ich używać: Smartfon oraz laptop. Do wszystkiego (gry, filmy, muzyka). Z gatunków muzycznych głównie elektroniczna, rap, pop, ale też spokojne akustyczne piosenki czy lofi - nigdy metal, rzadko rock.

Nie mam nic do zamkniętych konstrukcji, ale z racji problemów zdrowotnych (dermatologicznych) z którymi walczę już od długiego czasu nie chcę słuchawek w których okolice głowy wokół uszu mocno mi się spocą, stąd pomysł konstrukcji pół-zamkniętej. Miałem dwie pary otwartych słuchawek i wygoda ich noszenia była taka-sobie, a douszne/dokanałowe są kompletnie nie dla mnie, miałem ich multum, tańszych oraz droższych. W moim budżecie z polecanych na innych stronach słuchawek są tylko Beyerdynamic DT990 PRO, następne są AKG K702 wykraczające lekko ponad budżet. Czy Beyerdynamic DT990 PRO to dobra propozycja biorąc pod uwagę moje poprzednie słuchawki? Martwi mnie, że wymagają one raczej wzmacniacza, którego nie mam i raczej nie planuję kupować. Czy jest coś innego do polecenia?

Jeśli czegoś brakuje w opisie proszę dać znać a uzupełnię. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 500zł to będzie zawsze budżetówka więc nie ma wielkiego znaczenia co kupisz. Ja polecam tanie Superluxy. Mają dwa modele półotwarte. Chcesz je podłączać do kiepskiego źródła więc nawet potencjału Superluksów nie wykorzystasz. Jak chcesz wejść na poziom wyżej w audio to polecam kupić interfejs Focusrite 2i2 i do tego DAC podłączyć słuchawki. Przy twoim źródle to wyrzucenie 500zł w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...