Skocz do zawartości
samael881

Co kupić , całkowity mętlik 10700 / 10700k / 3700x / 5600x ? Przeczytaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tak jak w temacie mam mały problem . Nie składałem kompa z 2 lata i troskę się zmieniło . Kiedyś bym wybrał amd ale intel bardzo potaniał . Na procek chcę wydać około 1000 zł na pytę 500(mogą być używki a raczej na 100 procent procesor będzie używany )  . 90 procent że będzie to wydajny zestaw itx ale już bym wybrał intelka 10700 i płytę b460 do tego ale znowu tutaj słabe oc pamięci , płyty główne itx z chipsetem 5 to znowu duży koszt chyba że jest dostępna w rozsądnej cenie taka ASROCK H570M-ITX/ac DDR4 H570. Myślę że nie jest to wysoka półka . 2 wersja to złożenie czegoś na AMD 5600x / 3700x / 3800x . Jeszcze jest alternatywa złożenia dużej skrzynki i tutaj bym celował 10700k i oc  . Dlaczego nie 11700k? Ze względu na cenę . Komputer do grania ale też do montażu filmów  obróbki zdjęć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kupiony 10700 z ausua b560-i itx i ballistix 3600 cl16 . Komputer ma być uniwersalny , więcej pracuję niż gram ale lubię mieć dobry sprzęt . Czekam teraz na jakieś normalniejszą cenę kart . Temat do zamknięcia

Edytowane przez samael881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się powoli robią normalne, ludzkie ceny. Wczoraj plułem sobie w brodę, że nie wziąłem 3070Ti Suprim, a dzisiaj Ventus za 3600 był.. W godzinę się rozszedł.. Ciekawe, czy jutro coś zarzucą. Komputronik tam tez widziałem, ze zrobił dobrą cenę. Jeszcze wulkano rzucił dzisiaj ROG za 4020 https://wulkano.pl/karty-graficzne-asus-tuf-gaming-rtx-3070-ti-8gb,c7,p318,pl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...