Skocz do zawartości
Gość

Grafika do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję karty graficznej do swojego składaka, za około 1000 zł

Przeznaczenie do gier 

Konfiguracja sprzętowa

CPU i3-4160 3,60 GHz

Płyta główna Gigabyte H81-D3 PCI-E 2.0 Socket 1150 LGA

Ram 8 GB DDR3 

Zasilacz nie jestem pewny ale około 600 V, powinien uciągąć każdego potwora 

Karta graficzna która mi siadła 

ASUS Radeon R9 270 2048MB 256bit DirectCu II OC

Byłbym wdzięczny za każdą pomoc

 

 

Edytowane przez damian_tul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj RX 570 4GB
 

Cytat

Zasilacz nie jestem pewny ale około 600 V, powinien uciągąć każdego potwora 

Podaj dokładny model zasilacza. Ja miałem tę kartę spiętą z XFX 450W i dawało radę, więc u ciebie na 600W też będzie działać. I tak podaj model zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, topdog napisał:

RX 570/580 4gb albo GTX 1060 6gb. Z tym drugim może być problem wyrwać do 1000zł.

Prześledź sobie licytacje za ile schodzą np https://allegrolokalnie.pl/oferta/gigabyte-geforce-gtx-1060-6gb-fud

Tak jak wyżej podaj model zasilacza, mam nadzieję że to nie jest żaden "bandit power" bez certyfikatu który tak naprawdę ma 240W na linii 12V zamiast 600W.

 

Nie nie zasilacz to Chifetc Eco 600W taki jak to https://allegro.pl/oferta/zasilacz-chieftec-gpe-600s-600w-atx-12v-10034743196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz nie jestem pewny ale około 600 V - Jak można pomylić W z V?

Do tysiąca złotych kupisz GTX 970,980,1600, 1660. Moim zdaniem kup z głową, bo wydajność tych kart poza 980 będzie podobna. Dogadaj się przy kupnie o rękojmię, gwarancję, bo to tak naprawdę jest ważne + nie kupować z koparek!

Z drugiej strony w co ty chcesz grać posiadając i3-4160? Czy aby nie wystarczy 950ti, 1050ti?

Tutaj po prostu oceń czy warto  dopłacać... Okres zakupowy jak wiesz jest niedobry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawel2040 napisał:

Witam kolegę Damiana i kolegów. Mój brat jechał do niedawna na i3 4170 bodajże i gtx 750 ti - streamowal lola w 720p i 60fps/poe tu były problemy nawet bez streama. Chyba na twoim miejscu poszukałbym jakiejś dobrej ofery na 950. Sam na takiej jadę i w 720p płynnie nie pójdzie mi ponoć tylko Godfall(ktoś zrobił fimik na yt w m f simulator gdzie  bodajże w 720 na lowest było ~30fps, ale na 750ti ;p)

Zasilacz 600W.Przepraszam jestem w pracy i wszystko piszę w pośpiechu.Procesor póki co jest jaki jest,Chciałbym go w przyszłości wymienić,narazie są to dla mnie dodatkowe koszta, mam nadzieję że znajdę mimo wszystko coś odpowiedniego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...