Skocz do zawartości
pierotez

Nowy monitor 27'

Rekomendowane odpowiedzi

Monitor potrzebny do gier, do wideo, oglądania CDA, przeglądarka z 2h dziennie, nauka zdalna.

Wybieram większe rozmiary bo w opcji oglądanie filmów z łóżka. W innych przypadkach brać 24'?

Będzie podłączany docelowo do gtx 1660, chwilowo 1050ti / cpu R5 5600X.

Gry Jurasic Park Evolution, symulacje Euro Track i podobne.

Od dłuższego czasu patrzę się na 2 modele: gamingowy acer nitro nitro oraz uniwersalny AOC Q32

Czy jeszcze są na czasie? Były polecane 2 lata temu przez Michikuna.

 

Edytowane przez pierotez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego AOC 31.5" (tyle że matryca VA) i właśnie u mnie występuje przypadek "Wybieram większe rozmiary bo w opcji oglądanie filmów z łóżka". Dlatego też zdecydowałem się na ten model, zamiast wybierania jakiegoś 27". 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już musisz sam określić, ile cali potrzebujesz. Ja mam 27 cali, ale biurko przy łóżku i dla mnie taki rozmiar jest idealny.

Nitro jest ok, ale go dokładnie trzeba obejrzeć po zakupie, bo bad pixele są standardem, a acer dopiero uznaje to na gwarancje przy 3 martwych pixelach.

Tutaj pewnie jakbyś chciał 32, to już byłaby najpewniej na zakrzywionym ekranie i VA. Przy takich calach, to tutaj należy zapomnieć o wysokim odświeżaniu i 75hz to max. Z takich va na 32 calach, dobrą opcją jest philips https://www.x-kom.pl/p/514818-monitor-led-32-i-wiekszy-philips-325e1c-00.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...