Jump to content
salminbel28

Chcę wiedzieć coś na osi czasu zdrowia baterii !!

Recommended Posts

Po prawie 4 miesiącach, odkąd zacząłem używać mojego iPhone'a 11, zauważyłem poważne spadki stanu baterii. Podobnie jak po każdych 10-12 dniach lepsze zdrowie spadało o 1%. Po spędzeniu w ten sposób jeszcze 1 miesiąca przypomniałem sobie, że mam włączonych wiele automatyzacji. Miałem kilka uruchomionych automatyzacji, które zapisuje datę i godzinę w aplikacji notatek za każdym razem, gdy podłączam iPhone'a do łado showbox warki, a także w jakim procencie się podłączyłem, za każdym razem, gdy odłączałem ładowarkę i w jakim procencie się odłączałem, za każdym razem, gdy mój iPhone się ładuje powyżej 80%, za każdym razem, gdy bateria mojego iPhone'a spada poniżej 80%, za każdym razem, gdy mój iPhone jest w pełni naładowany, gdy spada poniżej 25%, i wierzę, że było to tak wiele automatyzacji działających razem. Miałem też automatyzację, która odtwarza dzwonek, gdy mój iPhone jest w pełni naładowany, więc wiem, że jest naładowany. Ale po zauważeniu poważnych spadków stanu baterii wyłączyłem wszystkie moje automatyzacje, a do tego czasu mój stan baterii wynosił 96% przy użyciu zaledwie 5 miesięcy. Ale potem zobaczyłem, że jest nieco stabilny niż wcześniej. Potem us speed test unąłem również moje ciężkie gry, takie jak COD i PUBG. Ale co się stało, stan baterii zmieniał się wiele razy, na przykład od 94 do 95, a następnie do 93 i znowu z powrotem do 95 i znowu z powrotem do 93, ale poczekaj, w większości były sytuacje, kiedy sprawdzałem stan baterii za pomocą aplikacji wsparcia Apple, czasami po aktualizacji iOS, a czasami po czymś, a mądrzejszą rzeczą jest codzienne sprawdzanie stanu baterii i za każdym razem, gdy widzę zmianę, robiłem zrzut ekranu i zapisywałem go w aplikacji do notatek. Ale teraz minęło 9 miesięcy, odkąd zacząłem używać mojego iPhone'a 11, a jego stan baterii wynosi 93%. Chcę więc wiedzieć, jaki jest średni procent zdrowia baterii użytkowników iPhone'a 11, a może wszystkich użytkowników iPhone'a, po około 2 miesiącach, 6 miesiącach, 9 miesiącach i 1 roku użytkowania. Naprawdę boję się, czy mój iPhone jest zbyt wyczerpany i czy to jeszcze nie czas. Straciłem 7% kondycji baterii w ciągu ostatnich 9 miesięcy użytkowania. Daj mi znać swój aktualny stan baterii i od jak dawna używasz swojego iPhone'a !! Dziękuję!!

Edited by salminbel28