Skocz do zawartości
kikos123

Monitor (albo 2) do laptopa z GTX 1660Ti, 24-27", 144Hz, FullHD/WQHD

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu monitora, który będzie podłączony do laptopa.

Aktualnie laptop to HP 17" z GTX1660Ti i i5-9300, ale najpóźniej za rok będzie zmiana na coś mocniejszego (najbardziej widzą mi się teraz ASUSy ROG z jakimś RTX3000).

Monitor ma być do 'wszystkiego', czyli:

- gry (jakieś spokojniejsze strategie, jak również bardziej dynamiczne typu CS:GO, Rocket League),

- filmy,

- programowanie i inne casualowe rzeczy.

Aktualnie działam na ekranie ww. laptopa (jako mój główny) oraz starym samsungu 21,5" 60Hz S22B300B (jako dodatkowy).

Docelowo widziałbym swoje stanowisko na takiej zasadzie, że nowy monitor byłby tym głównym, laptop stałby po boku, a po drugiej stronie byłby ten samsung, ale też będę go wymieniał na coś większego (czy od razu czy później, jeszcze nie zdecydowałem).

Po tym przydługim wstępie opisującym moją sytuacje należy postawić ostateczne pytanie, czyli:

Jaki monitor najbardziej byście mi polecili? 

Co do rozmiaru, nie jestem pewien, czy 27" nie będzie dla mnie nieco za duże. Jeśli wziąłbym 24" to wtedy na pewno fullhd by starczyło, ale przy 27" można by się pokusić o WQHD...

Z tego co przeglądałem do tej pory widział mi się AOC 24G1/G2 (znowu... nie jestem pewien czy potrzebne by mi było zakrzywienie).

Budżet: myślę, że jeśli byłoby warto to byłym w stanie wydać max do 2k. Ale jeśli np. za 500zł więcej nie dostanę nic co mi się przyda, to odpowiedź jest oczywista.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Edytowane przez kikos123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...