Skocz do zawartości
Raffels

Wywalanie w grach z pełnoekranowego do okna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dłuższego czasu mam taki problem, że zdarza się wywalać w grach z trybu pełnoekranowego do okna. Nie wiem kompletnie od czego to zależy ale czasem dzieje się to kilka razy w dniu a czasem przez kilka dni jest spokój. Wydaje mi się, że albo Windows coś chrzani albo jakiś program w tle.

Powiadomienia w Windowsie mam wyłączone, więc to odpada. Mam Eset Security i włączony tryb, który wyłącza wyskakujące okna podczas odpalania się aplikacji pełnoekranowych(czyli w zasadzie tylko gry), więc to też odpada.

Dodatkowo jak się takie coś stanie a mam odpaloną Operę to niektóre karty się krzaczą(jakieś czarne kwadraty się pojawiają po ruszaniu kursorem) a np. Discord jest w czarnym oknie(wszystko jest czarne, nie widać żadnych opcji itp. dopiero restart aplikacji pomaga, to samo przy Operze).

Kwestie sterowników też odpadają bo próbowałem na różnych - to samo.

Aplikacje, jakie mam zawsze odpalone w tle to: Logitech G Hub, Hwinfo, Icue, Palit Thunder Master i to w zasadzie tyle. Próbowałem bez przeglądarek i z wyłączonym Discordem - to samo.

Dodatkowo sprawdzałem na innym monitorze - to samo. Rozdzielczość jakiej używam to 2k(taki mam monitor), karta graficzna Palit Gamerock 2070S, procek AMD 3800X.

 

Spotkał się kiedyś ktoś z takim problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...