Jump to content
GrubaLama

Zepsute przyciski w klawiaturze

Recommended Posts

Witam, 

Tak jak napisałem w tytule: w mojej całkiem nowo zakupionej klawiaturze - Steelseries Apex 150 nie działa około 10 przycisków (losowo rozmieszczonych na klawiaturze). Nadmienię, że klawiatura była powystawowa i była kupiona przez internet. Problem nie pojawia się jednak po raz pierwszy - kilka dni po zakupie klawiatura była zwracana i naprawiana przez jej sprzedawcę (który zaś pracuje w sklepie komputerowym). Klawiatura działała przez kilka miesięcy - aż do teraz. 

Dlatego przychodzę z zapytaniem, co mam robić? Chciałbym się dowiedzieć, czy taką klawiaturę mogę wymienić na inną (z pewną dopłatą)? Czy może jednak zwrócić się do sprzedawcy i wymienić na nowy egzemplarz? A może jest jakiś serwis, w którym można takową klawiaturę naprawić? 

Proszę więc o najbardziej opłacalną poradę. Z góry dziękuję. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo chciałem ją kupić i polowałem właśnie na ten model klawiatury przez kilka tygodni aż w końcu się udało kupić egzemplarz, ale powystawowy, więc tak czy siak jakaś usterka w końcu by się pojawiła. Tak jak napisałem, klawiaturę już zwracałem do jej właściciela z nadzieją, że zostanie już całkowicie naprawiona. Po kilku miesiącach od naprawy wystąpił ten sam problem. Być może zrobiłem błąd, że nie zwróciłem klawiatury, tylko ją wysłałem z powrotem do naprawy i ponownie ją otrzymałem. Jestem świadomy, że sprzedawca prawdopodobnie odmówi zwrotu bądź ponownej naprawy. Dlatego jeszcze raz zapytam - jaka byłaby najbardziej optymalna dla mnie decyzja odnośnie klawiatury? (Najbardziej zastanawiałem się nad kupnem nowej klawiatury, trochę droższej od poprzednika, ale nie wiedziałbym wtedy co zrobić z Apexem 150.)

A i jeszcze odniosę się do twojego zapytania: klawiaturę kupiłem na Allegro u użytkownika Mario24 (tak jak nazwa sklepu komputerowego, więc dlatego wywnioskowałem, że sprzedawcą musi być właściciel tego właśnie sklepu). Dodam, że klawiaturę kupiłem za równo 200 złotych, gdzie jej oryginalna cena to około 270.

Edited by GrubaLama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...