Skocz do zawartości
GrubaLama

Zepsute przyciski w klawiaturze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Tak jak napisałem w tytule: w mojej całkiem nowo zakupionej klawiaturze - Steelseries Apex 150 nie działa około 10 przycisków (losowo rozmieszczonych na klawiaturze). Nadmienię, że klawiatura była powystawowa i była kupiona przez internet. Problem nie pojawia się jednak po raz pierwszy - kilka dni po zakupie klawiatura była zwracana i naprawiana przez jej sprzedawcę (który zaś pracuje w sklepie komputerowym). Klawiatura działała przez kilka miesięcy - aż do teraz. 

Dlatego przychodzę z zapytaniem, co mam robić? Chciałbym się dowiedzieć, czy taką klawiaturę mogę wymienić na inną (z pewną dopłatą)? Czy może jednak zwrócić się do sprzedawcy i wymienić na nowy egzemplarz? A może jest jakiś serwis, w którym można takową klawiaturę naprawić? 

Proszę więc o najbardziej opłacalną poradę. Z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem, każdy zakup internetowy można zwrócić do 14 dni od daty zakupu. Dlaczego od razu jej nie zwróciłeś, tylko dałeś do naprawy? Teraz wcale sie nie zdziwię, jak sprzedawca może odmówić zwrotu. Co to za sklep w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem ją kupić i polowałem właśnie na ten model klawiatury przez kilka tygodni aż w końcu się udało kupić egzemplarz, ale powystawowy, więc tak czy siak jakaś usterka w końcu by się pojawiła. Tak jak napisałem, klawiaturę już zwracałem do jej właściciela z nadzieją, że zostanie już całkowicie naprawiona. Po kilku miesiącach od naprawy wystąpił ten sam problem. Być może zrobiłem błąd, że nie zwróciłem klawiatury, tylko ją wysłałem z powrotem do naprawy i ponownie ją otrzymałem. Jestem świadomy, że sprzedawca prawdopodobnie odmówi zwrotu bądź ponownej naprawy. Dlatego jeszcze raz zapytam - jaka byłaby najbardziej optymalna dla mnie decyzja odnośnie klawiatury? (Najbardziej zastanawiałem się nad kupnem nowej klawiatury, trochę droższej od poprzednika, ale nie wiedziałbym wtedy co zrobić z Apexem 150.)

A i jeszcze odniosę się do twojego zapytania: klawiaturę kupiłem na Allegro u użytkownika Mario24 (tak jak nazwa sklepu komputerowego, więc dlatego wywnioskowałem, że sprzedawcą musi być właściciel tego właśnie sklepu). Dodam, że klawiaturę kupiłem za równo 200 złotych, gdzie jej oryginalna cena to około 270.

Edytowane przez GrubaLama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...