Skocz do zawartości
DeKr

Rozszerzenie płyty głównej o Display Port dla integry.

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu napotkałem na coś takiego jak karta rozszerzeń na PCIE, która dodawała dodatkowe gniazdo Display Port w sytuacji gdy płyta główna go nie miała, karta ta miała na celu dodanie DP w przypadku gdy mamy procesor z grafiką.
Problem jaki mam to sytuacja w której na integrze nie uzyskuję pełnej rozdzielczości monitora gdyż płyta na to nie pozwala przez DVI, natomiast nie jest wyposażona w DisplayPort.
Czy ktoś się orientuje czy takie coś gdzieś jeszcze można nabyć i dodać poprzez kartę rozszerzeń DisplayPort?

Kombinacje wynikają z tego, że padła mi moja grafika, a ceny kart to jakiś absurd, nawet starych gratów pokroju GTX750-GTX750ti.  Uniosłem się dumą i nie dam się orżnąć na starych komponentach, które mogą po miesiącu paść tylko dlatego, że rynek oszalał, a co niektórym odbiło i wołają za przeszło 6 letnie karty tyle co gdy ja kupowałem nową.

Taki DP rozwiązałby problem na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie karty rozszerzeń stosowano w stacjach roboczych Fujitsu(może i u innych producentów też ale akurat z tymi miałem styczność), nawet jak znajdziesz używkę to wątpię, że uruchomisz to na cywilnej MOBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...