Skocz do zawartości
skip850

Laptop do 3000zł 10x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

Krótko i na temat, znajomy dostał dofinansowanie i poszukujemy laptopów pod photoshop/illustrator, 10 szt. (dlaczego laptopy? taki wymóg)

Czy karta zintegrowana wystarczy do takich zastosować(photoshop/illustrator)? Czy lepiej szukać coś z gtx 1650, a może przejść na ryzena i ich zintegrowaną grafikę?

Prosiłbym o podanie jakiś ofert w prywatnej wiadomości lub tutaj w wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obróbki graficznej wystarczy Integra Intel 11gen lub Ryzen APU czyli 4700U lub nowe 5000u. Tylko w tym budżecie to każdy laptop będzie miał parszywą matrycę, która dyskwalifikuje go do zadań graficznych! W programach które wymieniłeś liczy się szybkość jednego wątka więc porównaj wydajność i kup najszybszy na jaki cię stać z 16GB ram. Grafika będzie się nudzić. Mam nadzieję, że do tych laptopów będą dodatkowo podłączane przyzwoite monitory, bo nie mogę sobie wyobrazić pracy grafika na upośledzenej matrycy 15".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszą odpowiedzią nie mogę się zgodzić, bo do grafiki 2D spokojnie integra wystarczy.
Kupcie cokolwiek na ww. procesorach. Przykład HP Pavilion 15. Matryca ma beznadziejny gamut dla grafika, ale zakładam, że i tak praca odbywa się na zewnętrznych ekranach.
https://www.x-kom.pl/p/644100-notebook-laptop-156-hp-pavilion-15-ryzen-7-4700-16gb-512-win10-silver.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...