Skocz do zawartości
dakunin

Nietypowy problem - migracja dysku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z góry przepraszam, jesli cos napiszę nieprecyzyjnie lub czegos braknie, ale problem nie jest dla mnie do rozwiązania - 

a chciałbym mieć możliwość rozwiązania go bez uciekania się do naprawy gwarancyjnej, która = wysyłka laptopa.

OPIS PROBLEMU:

- Windows (10) ładuje się, jednak pracować się nie da, nie można odinstalować ani normalnie uruch. aplikacji, brak kontroli nad systemem i dyskiem, wywalanie się aplikacji itd., 

- nie ma możliwości zresetowania systemu / wgrania obrazu (mam obraz dysku na zewnętrznym hdd) – komputer mogę uruchomić w trybie odzyskiwania / zbotować z pendrive lub cd-romu z programem do tworzenia obrazu, ale nie mogę zainicjować odnowienia systemu ani wgrania obrazu z zewnętrzenego nośnika, gdyż nie jest wykrywany podstawowy wewnętrzny dysk HDD (SSD NMVe 1GB) – mimo tego, że po normalnym uruchumieniu normalnie Windows z tego dysku się ładuje

- przykładowe komunikaty (wirus, dokonano ZMIGROWANIA DYSKU??)

Jeszcze raz przepraszam, jeśli nie potrafię tu podać konkretnej ważnej informacji - proszę o podpowiedź, a zaraz taką dodam. 

Z poważaniem ! md

 

 

 

IMG_20210718_120836.jpg

IMG_20210718_121030.jpg

IMG_20210718_121050.jpg

IMG_20210718_121150.jpg

IMG_20210718_121201.jpg

IMG_20210718_121207.jpg

IMG_20210718_121230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...