Skocz do zawartości
harry

Pomocy glowsa mi peka!!! :) Karta Graficzna jaka wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc all. Mam dylemat bo nie wiem jaka karte wybrac a w tym tygodniu co teraz bedzie jade po nowa karte graficzna i nie wiem jaka ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>, a mam limit do 400 zł. Zastanawiam sie nad Prolink GeForcem FX 5200 128 MB, a Hercules ATI Radeone 8500 LE 128 MB jak dostane a jakie nie dostane 128 to 64 MB. Jaka karte wybrac (ja bym wolal GeForca FX 5200 bo ma Directa 9 :)

 

 

Ps. Czy 128 a 64 MB na karcie graficznej ma duze znaczenie???

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Radka 8500LE. FX 5200 ma dosc niska wydajnosc zarowno w DX 8.0 (3dMark 2001) jaki i w DX 9.0 (3DMark 2003) :) A wiec mysle ze lepiej mniec dobra wydajnosc w jednym niz w dwoch po "trochu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh znowu sie zacznie ... juz mi cie zal 8)

 

Ale ja odpowiem - bierz herca

 

Co do Dx9 - taaaaak - bedziesz mial nowa karte - super - szkoda ze ja o tym nie pomyslalem - bylbym najlepszy na podworku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A duzo bym mial mniej 3dmarkow w 3dmarku 2001 se na FX 5200 od radka???????? Podajcie sume jak ktos wie.

Duzo sie rozni 128mb karta od 64mb karty????????

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

128 mega karta ci wykorzystuje [ciekawe czy FX5200 ma takie możliwosci ;) ] w zależności od gry lub rozdziałki w jaką grasz, ale myśle że ci te 64mb na Hercu spokojnie wystarczy

Natomiast różice w punktach masz około 1500-2000 [FX ci wyciaga przy 2 ghz 8000-8500 pkt a Radeon na podobnym procku >10000]

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widze co piszecie i wszyscy mowie zebym bral ATI to chyba sie na mniego skusze, a szczegolnie sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem na te 1500-2000 straty we 3d marku :)

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widze co piszecie i wszyscy mowie zebym bral ATI to chyba sie na mniego skusze, a szczegolnie sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem na te 1500-2000 straty we 3d marku :)

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Pamiętaj też o dobrym zasilaczu do kompa bo na no name takiego Radka nie pociągniesz (tzn. pociągniesz, ale będą zonki wyskakiwać :))

a FX chyba jest mniej prądożerny :) (ale ta satysfakcja posiadając Radka :D:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A duzo bym mial mniej 3dmarkow w 3dmarku 2001 se na FX 5200 od radka???????? Podajcie sume jak ktos wie.

Duzo sie rozni 128mb karta od 64mb karty????????

Pozdrawiam Harry :)

Nie wiem ile będziesz miał mniej, ja mam tyle... (patrz podpis)...

Mam takie ale - z tego co widzę to masz słaby konfig i tutaj fx będzie lepszym wyborem, ponieważ RADEONy aby pokazać skrzydełka potrzebują więcej mocy obliczeniowej procesora - dlatego jeśli nie zamierzasz zmieniać CPU to kupuj FX-a, jeśli przymierzasz się do zmiany procesora - to bierz co chcesz :wink:

...ale ta satysfakcja posiadając Radka :D:D)

8O :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał jakiegoś GeForce4 Ti 4200 i go kręcił (Leadtek,Gainward) ale i tak na tym Duronie 850Mhz to ty dużo punkciorów nie wyciągniesz,max 6500pkt w 3D Mark 01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widze co piszecie i wszyscy mowie zebym bral ATI to chyba sie na mniego skusze, a szczegolnie sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem na te 1500-2000 straty we 3d marku :)

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

kolejny koles ktory bedzie gral w 3dmarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widze co piszecie i wszyscy mowie zebym bral ATI to chyba sie na mniego skusze, a szczegolnie sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem na te 1500-2000 straty we 3d marku :)

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

kolejny koles ktory bedzie gral w 3dmarka.

BUAHAHAHAHA, no co? W końcu jest w nim "demo"... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widze co piszecie i wszyscy mowie zebym bral ATI to chyba sie na mniego skusze, a szczegolnie sie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem na te 1500-2000 straty we 3d marku :)

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

kolejny koles ktory bedzie gral w 3dmarka.

BUAHAHAHAHA, no co? W końcu jest w nim "demo"... :lol:
jak ktos ma wersje komercyjna to jest, a poreszta co to za farmazony z tym radkiem ze lepszy proc da wiecej punktow niz dalby fxowi...z autopsji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nic, szk9oda gadac, to ja pechowy jestem jak zaczolem swojwego krecic, mazylo mi sie 166 fsb, bo mam pamieci asynchroniczne 333 i nie wykorzystuje, ale niz z tego nie wyszlo.....pech i tyle, nie zbyt mala wiedza tylko po prostu pech:) na bank pech!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm - chyba jednak nie bo mam w domu taki system (l7s7a2, 2.1G H8k5LE) i na defaulcie jest 9300 a jak podkrece core do 290 to 9700 - pamięci się nie kręcą wcale

na szafirze 270/270 przejechałem 10k dopiero przy 2.3G

 

tak więc drogi panie V nie pieprz jak nie wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jaka w koncu karte wybrac bo z tego co przeczytalem to sie zamotalem. GeForce TI 4200 Gainwarda odpada bo muj sasiad se kupil i ona juz dawno jest wycofana z produkcji bo to totalny SHIT :evil:

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jaka w koncu karte wybrac bo z tego co przeczytalem to sie zamotalem. GeForce TI 4200 Gainwarda odpada bo muj sasiad se kupil i ona juz dawno jest wycofana z produkcji bo to totalny SHIT  :evil:  

 

Pozdrawiam Harry :)

LOL tygodnia :D - skoro wg Ciebie 4200 to SHIT to wez se tego 5200 i pozamiatane - bedziesz sie chwalil ze masz 1000 wiecej w nazwie i obsluge Dx9

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...