Skocz do zawartości
harry

Pomocy glowsa mi peka!!! :) Karta Graficzna jaka wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

TO jaka w koncu karte wybrac bo z tego co przeczytalem to sie zamotalem. GeForce TI 4200 Gainwarda odpada bo muj sasiad se kupil i ona juz dawno jest wycofana z produkcji bo to totalny SHIT  :evil:

Jeżeli tak twierdzisz to jesteś kompletnym laikiem.

.

.

SHIT to chyba ty jestes,jeżeli karta jest wycofywana z produkcji to nie znaczy że to SHIT,tylko poprostu wchodzą nowe modele-nie zawsze szybsze od tych starszych,zmienia się poprostu taśma produkcyjna.Na GEF 4 TI 4200 i dobrym CPU każda gierka śmiga w 1024x768x32 w full detalach. (Poprostu się nie znasz,gdybyś cokolwiek znał się na grafach nie zakładał byś takiego topicu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jaka w koncu karte wybrac bo z tego co przeczytalem to sie zamotalem. GeForce TI 4200 Gainwarda odpada bo muj sasiad se kupil i ona juz dawno jest wycofana z produkcji bo to totalny SHIT  :evil:  

Pozdrawiam Harry :)

AHAHAHA

Ja powiem tak: Jeśli chodzi o ten przedział cenowy to jestem zarówno za ATI R9100 jak i NV5200. W twoim przypadku nie zastanawiaj się długo -bierz FXa, bo jeśli pleciesz takie bzdury to ty sobie z Radeonem na bank nie poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles chce sie dowartosciowac, musi miec ewidentnie lepsza karte niz sasiad... bierz tego fx5200 i bedziesz mial "nowa katre graficzna na nowym chipie z super nowa nazwa nowsza niz kumpel+ dx9".. op czym wyjdzie ze sasiad z gf4 moze pograc plynniej i na lepszych detalach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm - chyba jednak nie bo mam w domu taki system (l7s7a2, 2.1G H8k5LE) i na defaulcie jest 9300 a jak podkrece core do 290 to 9700 - pamięci się nie kręcą wcale

na szafirze 270/270 przejechałem 10k dopiero przy 2.3G

 

tak więc drogi panie V nie pieprz jak nie wiesz

dobre sobie :lol: zuc okiem na link od compare :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jaka w koncu karte wybrac bo z tego co przeczytalem to sie zamotalem. GeForce TI 4200 Gainwarda odpada bo muj sasiad se kupil i ona juz dawno jest wycofana z produkcji bo to totalny SHIT  :evil:  

Pozdrawiam Harry :)

AHAHAHA

Ja powiem tak: Jeśli chodzi o ten przedział cenowy to jestem zarówno za ATI R9100 jak i NV5200. W twoim przypadku nie zastanawiaj się długo -bierz FXa, bo jeśli pleciesz takie bzdury to ty sobie z Radeonem na bank nie poradzisz...

tyyyyyyy ty wez go nie sluchaj kup se radka, to jest rodzynek, wiedzie cie do zlego :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jaka w koncu karte wybrac bo z tego co przeczytalem to sie zamotalem. GeForce TI 4200 Gainwarda odpada bo muj sasiad se kupil i ona juz dawno jest wycofana z produkcji bo to totalny SHIT  :evil:  

Pozdrawiam Harry :)

AHAHAHA

Ja powiem tak: Jeśli chodzi o ten przedział cenowy to jestem zarówno za ATI R9100 jak i NV5200. W twoim przypadku nie zastanawiaj się długo -bierz FXa, bo jeśli pleciesz takie bzdury to ty sobie z Radeonem na bank nie poradzisz...

tyyyyyyy ty wez go nie sluchaj kup se radka, to jest rodzynek, wiedzie cie do zlego :twisted: :twisted: :twisted:

Taaa, kupi radka a potem będzie zakładał topici - Pomocy toca mi nie wyświetla tekstur :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was nielubie z dabrowy, bo niby tak blisko mam a tym z dabrowy idzie podkrecanie a mi nie.....bo z sosnowca, jak ja was nie lubie....no... za to my jestesmy ladniejsi:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was nielubie z dabrowy, bo niby tak blisko mam a tym z dabrowy idzie podkrecanie a mi nie.....bo z sosnowca, jak ja was nie lubie....no... za to my jestesmy ladniejsi:P:P:P

hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu pier..... za przeproszeniem. Muj sasiad ma GeForca 4 Ti 4200 Gainwarda i mu gry na 1024 zarywaja np Hitman 2. Poza tym pisali na stronkach ze wycoffali gainwarda bo to byl felerny model i koniec tematu. A co do karty to biore FX-a i koniec.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubie sosnowca i co z tego (dabrowa spox) a co do tego ludka co ten glupi topic zakladal to dobrze mowicie, niech se chlopak najpierw geforce-a kupi a jak sie troche bardziej podszkoli to sie bedzie mogl przesiasc na ATI. To bedzie nieoplacalne ale w jego przypadku praktyczne... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Muj sasiad ma GeForca 4 Ti 4200 Gainwarda i mu gry na 1024 zarywaja np Hitman 2. Poza tym pisali na stronkach ze wycoffali gainwarda bo to byl felerny model i koniec tematu. A co do karty to biore FX-a i koniec...

Pozdrawiam Harry :)

Daj spokój. Twój sąsiad chyba ma ładnie z.j.e.b.a.n.y konfig albo system, że mu hitman docina. Jeśli się jest jełopem, to można każdą kartę doprowadzić do przycięć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm - chyba jednak nie bo mam w domu taki system (l7s7a2, 2.1G H8k5LE) i na defaulcie jest 9300 a jak podkrece core do 290 to 9700 - pamięci się nie kręcą wcale

na szafirze 270/270 przejechałem 10k dopiero przy 2.3G

 

tak więc drogi panie V nie pieprz jak nie wiesz

do ze masz cos z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e to nie moja wina mam herculesa i mam AXP i mam k7s5a i robilem testy

 

a ty widac nawet marka zapuscic nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu pier..... za przeproszeniem. Muj sasiad ma GeForca 4 Ti 4200 Gainwarda i mu gry na 1024 zarywaja np Hitman 2. Poza tym pisali na stronkach ze wycoffali gainwarda bo to byl felerny model i koniec tematu. A co do karty to biore FX-a i koniec.  

 

Pozdrawiam Harry :)

dzieciaku skoro jestes madrzejszy i dla ciebie fx5200 jest potega nad ti 4200 (bo ma 1000 wiecej w nazwie i Dx9 hehhehehe) to bierz - po chu.j sie nas radzisz skoro i tak wiesz lepiej - to ze sasiadowi docica hitman to twierdze tak samo jak juz ktos napisal - jest jełopem - u mnie hitman nie cial na duronie 750 i GF2 MX 32mb !!

 

wez skoncz ten temat lepiej, kup se Fx5200 i potem pochwal sie kolegom z piaskownicy jaka to masz wypasiona karte

 

Ludzie EOT - ten gosc to typowy marketingowy amator - dal sie wciagnoac w maszynke marketingu i nie kupi karty bez Dx9 bo po co inwestowac w "stary" sprzet. Tym bardziej nie kupi herca gdzie cyferki obok to TYLKO 8500 :? - boshee co by koledzy powiedzieli ...

 

Ti 4200 to shit - jego sasiad to guru komputerowy a on sam ... no comment !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak zrobie Hajmon wezme FX 5200 i nie chodzi o to ze ma 1000 wiecej w nazwie akle chce miec nowsze i lepsze efekty. A co do firmy to sie zastanawiam nad WInfast a Prolink.

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak zrobie Hajmon wezme FX 5200 i nie chodzi o to ze ma 1000 wiecej w nazwie akle chce miec nowsze i lepsze efekty. A co do firmy to sie zastanawiam nad WInfast a Prolink.

 

 

Pozdrawiam Harry :)

i tu wlasnie wykazujesz sie swoja niewiedza pokazujac marketingowa zajawke - multum ludzi odradza ci ta karte za taka cene a ty dalej swoje !

 

BTW - poczytaj sobie moze TEN watek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe trochę to smieszne co niektórzy piszą, a troche smutne :) :(

Ludzie nawet żeby FX5200 miał pełną obsługę DX9.0 to on poprostu technicznie nie jest w stanie tego uciągnąć. Ta karta jest za słaba żeby uciągnąć gry z DX9.0. co z tego że można mieć teoretycznie efekty z DX9.0 jak trzeba grać w min. detalach i wszystkim wyłączonym, bo inaczej się nie da :?:

Przecież nawet demko z NV (tak kochamy elfa ;) )na tej karcie chodzi beznadziejnie, a to o czyms świadczy, skorao karta nie może uciągnąć programów jej własnego producenta. Wszysko chodzi jak na Ti4200 z emulacją :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys mowil o wersji ultra to bym ciebie jeszcze zrozumial

a myslisz ze jak stawia 5200 nad ti4200 to on wogule wie co to ultra ?

 

pewnie mysli ze to jakas okrojona ultra wersja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak zrobie Hajmon wezme FX 5200 i nie chodzi o to ze ma 1000 wiecej w nazwie akle chce miec nowsze i lepsze efekty. A co do firmy to sie zastanawiam nad WInfast a Prolink.

 

Pozdrawiam Harry :)

Nie no sory ale porownywac prolinka do winfasta to lekka przesada :? Popatrz sobie na przyklad na dodatki w wersji box, albo chociarz napiecie pamiatek i GPU albo chociarz same pamiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu pier..... za przeproszeniem. Muj sasiad ma GeForca 4 Ti 4200 Gainwarda i mu gry na 1024 zarywaja np Hitman 2. Poza tym pisali na stronkach ze wycoffali gainwarda bo to byl felerny model i koniec tematu. A co do karty to biore FX-a i koniec. 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

kup FX taki z Ciebie lol ze ti by sie tylko zmarnowal ... a ten Twoj sasiad pewnie tak samo dobrze zna sie na sprzecie jak Ty ze mu na takiej karcie gry przycinaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe trochę to smieszne co niektórzy piszą, a troche smutne :) :(

Ludzie nawet żeby FX5200 miał pełną obsługę DX9.0 to on poprostu technicznie nie jest w stanie tego uciągnąć. Ta karta jest za słaba żeby uciągnąć gry z DX9.0. co z tego że można mieć teoretycznie efekty z DX9.0 jak trzeba grać w min. detalach i wszystkim wyłączonym, bo inaczej się nie da :?:

Przecież nawet demko z NV (tak kochamy elfa ;) )na tej karcie chodzi beznadziejnie, a to o czyms świadczy, skorao karta nie może uciągnąć programów jej własnego producenta. Wszysko chodzi jak na Ti4200 z emulacją :(

Może smiesznie, może nie - a te wnioski wysnułeś na podstawie jakiegoś konkretnego tytułu obsługującego dx9? Bo ja jakoś jeszcze takowych nie zauwazyłem :roll: (to jest ew. powód dla kttórego nie warto kupowąć kart dx9 - brak takich gier). Narazie można co najwyżej porównywać durnym 3dmarkiem03 i tu fx wypada podobnie jak ti4200 (który wiadomo nie robi wszystkich testów).

A słynne demko, robine było pod nalepsze modele fx5800/5900 a nie jakiś low end, więc też nie ma się co tym przejmować.

 

I nie podniecajcie się tak świat nie kończy się na kartach graficznych :lol: , podsumowując wszystko zależy od kasy - fx5200 to low end i za ~300zł moża mnieć naprawdę niezłą kartę, ale jak mamy więcej kasy i potrzeb lepszy będze oczywiście ti4200 (or fx5600) bo to są karty medium end. Wogóle to porownujecie karty z różnych klas (to tak jakby seicento porównac z golfem :lol: ), więcej luzu panowie :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja was nielubie z dabrowy, bo niby tak blisko mam a tym z dabrowy idzie podkrecanie a mi nie.....bo z sosnowca, jak ja was nie lubie....no... za to my jestesmy ladniejsi:P:P:P

w dolinie lepiej sie kreca :D :D i nie wiem czy tacy ladniejsi :P :P :P 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak zrobie Hajmon wezme FX 5200 i nie chodzi o to ze ma 1000 wiecej w nazwie akle chce miec nowsze i lepsze efekty. A co do firmy to sie zastanawiam nad WInfast a Prolink.

 

Pozdrawiam Harry :)

:wink: :wink:

Co do nowszych efektów.... nie chem cie dolowac, ale to tylko sciama.... gier na dx9.0 ni ma, a jak beda (hl2, doom 3) to i tak na gf4 bedzie wygladal lepiej, bo bedzie mugl wyswietlic duzo wiecej detali. Poztym dx8 jescze gry w pelni zadko co wykorzystuja, a co dopiero dx9.... JAk tak bardzo chcesz nvidie to lepiej kup gf3, nie zawsze kary w numerkiem wyzej musza byc szybsze ( gf256 na DDR vs gf2mx200).... Albo kupuj fx i zdaj relecje z efektow, ktore ty masz, a ja nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, kupi radka a potem będzie zakładał topici - Pomocy toca mi nie wyświetla tekstur  :twisted:

Tylko dla ścisłości (i żeby dodać nowy OT do tego topica :wink: ) TOCA źle działa na 9100, a tu była mowa o 8500le, więc topic założy nie od razu, tylko jak sflasciach!e na 9100 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harry, za przeproszeniem - Ty lamo. Chłopie nie czytasz tego co Ci tu wszyscy piszą???? Na 10 userów może jeden polecił fx5200. Ta karta to koszmar - wiem z autopsjii. Nawet demko rusałki (dostarczone na CD do tej karty) nie chodzi zbyt płynnie. Co z tego, że masz DX9 skoro nawet na nim nie zagrasz. Albo będziesz wszystko wyłączał - super Pixel Shader 2.0+++ to zobaczysz chyba w 320x240 :) To tak jak FSAA na GF2 MX. Ti4200 czy R8500 są od tego FX o niebo lepsze. Jeśli nam nie wierzysz to poczytaj sobie gdziekolwiek - frazpc.pl / benchmark.pl - wszędzie Ci powiedzą, że to szmelc. Na zakończenie dodam - nawet FX 5600 Ultra ma problemy z GF 4 Ti4200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...