Skocz do zawartości
harry

Pomocy glowsa mi peka!!! :) Karta Graficzna jaka wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Dzwonili wlasnie ze sklepu ze jutro bedzie karta :)

 

Zadowolony Harry :)

To mozesz byc pewien ze dotrzymają słowa. W moim przypadku tak było.

 

Co do wyniku to fakt - poprawiam sie i daje ~6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wiecej ja mmam wiecje caly sie ciesze, bardzo sie ciesze jak wszystko ladnie wyglada, tylko kabelka nie mam do tv, swoja droga to jaki to jest, zakonczony na euro, bo ja mam tylko euro w tv:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawialem z sirusa, w sobote potwierdzili w poniedzialek dostalem dzis , karta spoko zaje.bista, wogoole jestem zszokowany, moze dlatego ze wczesniej mialem rive, unreal turnament w roz 1024*32bit kolor i na max detale chodzi plynniutko,!!!!! i mam 8320 3dmarkow, a co bedzie jak postawie syustem i wylacze programy w tle, juz sie nie moge doczekac, moze dojade do 9500 pt, zobaczy sie w nocy, narazie spadam grac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO no no 8320 na takim sprzeacie to przyzwoity wynik. Ja zaraz ide do kumpla zrobic mu 3dmarka bo se kupil kompa ale nie ma inetu i chce se go wytestowac. Jego komp to Athlon XP 2000+, 256ddr ram, Asus Kt 400, GeForce 4 MX 440 64mb, seagate 40 GB. Jak wytestuje to zdam relacje ile ma 3dmarkow i jak mu chodza gry :)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego GF ti 4200 nie nazekam. Na taki sprzecie jak mam 1024x768x32 bity w 3dMarku mam 5700 pkt. Jeszcze miech i wymiana sprzetu :) Chodziaz nie powiem, jak zainstalowalem win98 to nawet StarCraft mi sie ciol :P Ale na XP smiga az milo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry - mi za to głowa pęka jak Cię widzę na tym forum :lol:

A co się stało z Twoim superkomputerem (chyba to był P4 3.06 HT, GF4ti 4600, 512 DDR itp... ) że musisz nową grafę kupować:?:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=350...der=asc&start=0

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=424...ghlight=#424628 (trzeci post od góry)

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=34733&highlight=

Spalił się?

Buehehehehhehehehehe :lol:

Geez, gdzie się tacy rodzą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yahooooooooo. Karta przyszla o godzinie 14:15 ale dopiero teraz zrobilem formata i ja wsadzilem i zaraz bede testowal. Jak wytestuje to powiem ile mialem 3dmarkow i jak mi gry chodza :P Paszczu z tamtym kompem to byly male zarty ale ten komp to muj rzeczywisty komp. :)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry - mi za to głowa pęka jak Cię widzę na tym forum  :lol: 

A co się stało z Twoim superkomputerem (chyba to był P4 3.06 HT, GF4ti 4600, 512 DDR itp... ) że musisz nową grafę kupować:?: 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=350...der=asc&start=0

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=424...ghlight=#424628 (trzeci post od góry)

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=34733&highlight=

Spalił się?

Buehehehehhehehehehe  :lol: 

Geez, gdzie się tacy rodzą....

Tacy ludzie sie nie rodza....to poprostu taki wiek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu burro ma tez troche racji ale nie tylko. Ale mniejsza o to. Wczoraj zrobilem testy ale juz mi sie ich nie chcialol pisac bo bylo puzno, ale w 3dmarku 2001 SE na 1024x768 32bit wszystko na maxa mialem 5100 3dmarkow. A 3dmarka jeszcze nie testowalem :) Colin 3 na grafie 800x600 wszystko na maxa tnie mi :( w quake 3 prawie stale mam 105 FPS czasami spadnie do 100 ale zadko. Testowalem jeszzce na Need For Speed Hot pursuit 2 i na 1024x768 wszystko na medium (bo jak wezme na high detale to wychodzi do windy) mi leciutenko tnie, ale to jest nie zauwazalne. Oki ide smigac w gierki. Prosze o komentarz w sprawie testu.

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bana mu se jaja robi z userow forum :evil:

 

a masz teraz kare bo na radeonie i sdr bedzie ci sie ciac all :P trzba bylo geforce kupic jakies FX5900Ultra jak stay taki dziany jest ;)

 

dodam tylko ze jak mialem 256sdr i thuderbirda 1333 na kt133a to wlasnie niekore gry chodzily gorzej na radeonie niz na gf2gts pro z tym ze mowimy oczywise o trybie low detale bo dla radka roznica ze zmiana detali czy rozdzielczosci miala maly wplyw a na gf po przejsciu np. w 16bit bylo juz plynnie dopiero na obecnym konfigu radeon rozwinol slkrzydla pamietam jeszcze jak w 3Dmarki 2k na gf2gts pro mialem 8800ptk a na radeonie 8200ptk :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jaka w koncu karte wybrac bo z tego co przeczytalem to sie zamotalem. GeForce TI 4200 Gainwarda odpada bo muj sasiad se kupil i ona juz dawno jest wycofana z produkcji bo to totalny SHIT  :evil: 

 

Pozdrawiam Harry :)

Jakbys miał wybierać z 3 kart - to:

1. polecam GF 4ti 4200 (np od Creativa - to jest oem BY MSI, na kościach 3,6 ns - b. dobrze się kręci) - jest najszybszy. Jeśli różnica w cenie byłaby niewielka (np 50 zł) to 4ti będzie najlepszym wyborem. Nie musisz kupować Gainwarda - bo to faktycznie za drogo (jeśli nie masz kasy), możesz kupić coś innego, sprawdź tam: www.proline.com.pl/shop.php

 

2. jeśli nie stać cię na 4ti4200 - to kupuj 8500 LE - jest wydajniejsza od FX 5200 (a najnowsze gry DX9 i tak nie będą fruwać na tej karcie - bo to jest po prostu low-end z DX 9.0)

 

3. jak nie 1 lub 2 to kupuj FX 5200

 

4. nie musisz kupować wersji 128 MB - bo nie odczujesz różnicy (po prostu te karty są za wolne) - a 128 MB przydaje się np do FSAAx4 przy 1600x1200 - na tych kartach przy tej rozdzielczości będziesz miał 2-6 kaltek na sekunde (granie jest bezsensowne ! w tej rozdzielczości z taką prędkością)

 

5. karta musi mieć 128 bit - jeśli kupujesz radeona to tylko 128 bit. JAk masz możliwość to kupuj herculesa 8500 LE 64 Mbit - jakiś sklep internetowy ma je w cenie 333 zł brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojwar nie wiem czy czytales reszte postow z tego forum ale ja juz kupilem karte. A propo 3d markw to mam dobry wynik??????? Aha a propo tego sdr to ja bede mial ddr jak se plyte glowna i procka kupie w kwietniu wiec mi tu nie wypominajcie tego sdr caly czas.

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Kupilem ta karte ale chcialbym podlaczyc ja do telewizora bo mam wyjscie i wejscie TV. Grunt w tym jaki kabel mi jest potrzebny i czy telewizor musi miec jakies specjalne wejscie????

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

128 mega karta ci wykorzystuje [ciekawe czy FX5200 ma takie możliwosci ;) ] w zależności od gry lub rozdziałki w jaką grasz, ale myśle że ci te 64mb na Hercu spokojnie wystarczy

Natomiast różice w punktach masz około 1500-2000 [FX ci wyciaga przy 2 ghz 8000-8500 pkt a Radeon na podobnym procku >10000]

pozdro

Jesli wezmiesz Prolinka 5200 ultimate to bedzie to roznica niewielka jakies 600 punktow, a cena tej karty to 335zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi Druss. Nie czytales powyzszych postow ja juz zakupilem karte i jest to Radeon 8500 LE 128 mb.

 

Ps. chcialbym podlaczyc ja do telewizora bo mam wyjscie i wejscie TV. Grunt w tym jaki kabel mi jest potrzebny i czy telewizor musi miec jakies specjalne wejscie????

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kupiles bo czytalem peirwsza i ostatnia strone, w srodku sa zawsze najwieksze bzdury, ale tez chcialem pokazac ze ta ronica nie jest tak wielka jak zobrazowal to martin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym podlaczyc mojego radka 8500LE do telewizora bo mam wyjscie i wejscie TV. Grunt w tym jaki kabel mi jest potrzebny i czy telewizor musi miec jakies specjalne wejscie????

ile razy jeszcze to napiszesz ??? moze bys sie troche wysilil i poszukal ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...